Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Išao je on mislim dva leta za redom u ameriku da radi sa nekim specijalistima za šut ali džaba. Što je najgore, na početku seniorske karijere nije bio kamenjar. Ne verujem da je lenj, jer je uvek bio fizički spreman, a i treneri ga uvek apostrofiraju kao igrača koji primerom podiže nivo posvećenosti kod ostalih. Meni je on na vrhuncu bio bolji od Jovića, imao je i prednost u reprezentaciji u odnosu na njega.

 

Ne znam u kakvom je sada stanju Marković, mada lošije od stanje od Jovićevog koji nije igrao 6 meseci i ima ozbiljnu povredu skoro da ne postoji. Nisam oduševljen ni jednim ni drugim, ali razumem razloge da se dovede jedan od njih dvojice, obojica su već too much. Možda Jović igra za male pare jer nema izbora pa šta uradi uradi.

Link to comment
22 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Ma gde neće doći bek, ovako 50 ne možemo da prebacimo. Marković je doveden zato što se nema poverenja u Jovićevo zdravlje. I ja mislim da Jović pola utakmica u El neće ni igrati, a u ABA ga možda skinu za ove glavne.

 

Čak i kad su svi fit, može minutaža lagano da se razmesti kako treba. Kalina će vrv biti dosta na 4, Mitrović samo na 5.

 

btw, Marković mi je verovatno najneomiljeniji domaći igrač. Čovek od početka karijere nije napredovao ni za promil - kako je igrao 2008.g. tako igra i sada (šta više, šut mu je čak i lošiji). Teško da mogu da se setim sličnog primera, da igrač ama baš mnimalo ne napreduje. To dovoljno govori o njegovom stavu.

 

 

+1 za crnca beka

 

 

Napravio je Markovic vrh karijeru s obzirom da stagnira od 2008. :D

 

 

Link to comment

hipoteticki jovic, markovic, ivanovic, crnac bek, dobric koji sve vise igra nekog svingmena, cak vise dva nego tri, malo to deluje kao guzva. ali to u nekom idealnom stanju gde su svi raspolozivi, pa i jovic.

ali ok, verovatno je intencija da se  spolja popunimo organizatorima, dodavacima, ball handlerima, toga nam redovno fali.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

hipoteticki jovic, markovic, ivanovic, crnac bek, dobric koji sve vise igra nekog svingmena, cak vise dva nego tri, malo to deluje kao guzva. ali to u nekom idealnom stanju gde su svi raspolozivi, pa i jovic.

ali ok, verovatno je intencija da se  spolja popunimo organizatorima, dodavacima, ball handlerima, toga nam redovno fali.

 

i jos da nadjemo kome da dodamo, i za koga da organizujem

Link to comment
11 minutes ago, Heaviside said:

Išao je on mislim dva leta za redom u ameriku da radi sa nekim specijalistima za šut ali džaba. Što je najgore, na početku seniorske karijere nije bio kamenjar. Ne verujem da je lenj, jer je uvek bio fizički spreman, a i treneri ga uvek apostrofiraju kao igrača koji primerom podiže nivo posvećenosti kod ostalih. Meni je on na vrhuncu bio bolji od Jovića, imao je i prednost u reprezentaciji u odnosu na njega.

 

To mi tek nije jasno, pa 1 Rondo sa onakvim izbačajem i potpunom operisanošću od šuta je uspeo da napreduje koliko-toliko, a ovaj se nije pomerio. Sad ima lošije procente nego pre 13 godina.

Link to comment

Iskreno se nadam da neće potpisati Jovića.

Em je povratik od čega mi se - više puta rekoh - sere /osim ako nisu Kalinić ali takvih primera imamo za prste jedne ruke gde fali 3 prsta/, em nema ni najmanje dileme da će se raspasti u nekom momentu od neke jebene povrede. Sa polutkama protiv Obradovića nećemo moći.

Link to comment

Dobar je Pefi, nemoj zezate.

 

Covek ima 6 asistencija po mecu, dobro vrti pik... odlican karakter, uvek je i bio. Ima ga na skoku cak i ofanzivnom. Plej od 2m ne moze biti los.

Mislim da ce ove sezone biti mnogo spremniji fizicki nego sto je bio kod celave prevare, pa se mogu ocekivati i bolji procenti. Secam se kad je Radonja preuzeo Bajern da je bio sokiran koliko je ekipa bila nespremna.

 

Jovic vrv nece biti spreman za pocetak sezone, a neozbiljno je da u prvih nekoliko kola ulazimo sa Uskokovicem kad nam je u EL svaka utakmica vazna.

 

Sto se tice minuta, sigurno cemo igrati 20ak minuta sa 2 pleja. U Virtusu Pefi prevede loptu i  onda Teo mrsi muda, kao kreira nesto.. Kod nas ce Teodosica da igra Ivanovic.

 

Sve u svemu odlican potpis cak i da nije Jovic povredjen. Logicno je bilo da dovedemo jos jednog pleja samo sam se ja nadao nekom Lorencu, al dobar je i Pefi

Link to comment

U kom je stanju Jović uopšte, svašta se piše o toj povredi, plus njegov istorijat povreda i godine. Ima li uopšte smisla nadati se da će čovjek ući u neki trenažni proces prije zime. :unsure:

Link to comment
15 minutes ago, James Marshall said:

U kom je stanju Jović uopšte, svašta se piše o toj povredi, plus njegov istorijat povreda i godine. Ima li uopšte smisla nadati se da će čovjek ući u neki trenažni proces prije zime. :unsure:

 

 

Navodno medicina je uznapredovala, do kraja avgusta pocinje sa treninzima, tako kazu.. ja ne znam nista o toj povredi. 

 

Pripreme treba da pocnu 10-15 avgusta. Znaci on ce da kasni dve tri nedelje i pitanje kojim ce intenzitetom moci da trenira.

 

 

Inace sam optimista sto se tice Jovica.. kad se spremi i pocne da igra verujem da ce izgirati sezonu bez povreda.

 

 

Link to comment
53 minutes ago, Joe D said:

lomice se table u pioniru ove sezone

 

lomice se, i od nas i od protivnika. mi cemo kamenovati kos jer smo suterski netalentovani, a protivnici jer ce imati utisak kao da sutiraju na kos preko tranparinog zida na meksickoj granici.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

 

To mi tek nije jasno, pa 1 Rondo sa onakvim izbačajem i potpunom operisanošću od šuta je uspeo da napreduje koliko-toliko, a ovaj se nije pomerio. Sad ima lošije procente nego pre 13 godina.

Ja nemam drugo objašnjenje nego da je psiha u pitanju. Eventualno ako ima neki biomehanički problem kao onaj Fulc ili kako se zvaše ali valjda bi se znalo za to. 

Link to comment
22 minutes ago, Nikodije said:

 

lomice se, i od nas i od protivnika. mi cemo kamenovati kos jer smo suterski netalentovani, a protivnici jer ce imati utisak kao da sutiraju na kos preko tranparinog zida na meksickoj granici.

Raduje ova vera u povratnike da su isti terijeri u odbrani kao pre deset godina :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...