Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

 

Doslo novo pjacanje  za juniorski tim. On   je jedan od dva,tri igraca koji su mi  bili zanimljivi u nasoj juniorskoj reprezentaciji  koja je igrala na onom calendzeru u Makedoniji.  Lepo je gradjen, ima dugacke ruke , meku ruku, dobar suter za tri poena, razume igru  ali mora da bude malo srcaniji , da ne bezi od kontakt igre.  Mislim da  je  ovo dugorocno  dobar potpis za Crvenu Zvezdu.

Edited by Micko8
Link to comment

Samo da meceve ne igramo u Areni. Dok sam koristio kompjuter vadio sam statistiku Arena vs Pionir.  Koliko se secam, na nekih 25 meceva u Areni Zvezda postize prosecno 72p po mecu.. Dok smo na 41 mec u Pioniru postizali 82p. Protivnici su nam bili slicne jacine. Ovih podataka se secam odlicno.

 

Odnos pobeda i poraza sam zaboravio, secam se samo da smo u Areni bili negde oko 13 pobeda i 12 poraza, tako nesto.

 

U Areni je jako tesko pobediti jacu ekipu a neretko se desavaju kiksevi i od ekipa koje su losije plasirane od nas.

 

Ovo je reprezentativan broj meceva.. 72p nije dovoljno za pobedu.

 

 

Edit-  mogu da potrazim te poruke na SK, ali se secam da Radonja ima malo losiji skor u gostima nego u Areni

Edited by Banjo
Link to comment

Sam se preporučio u nekoj reportaži, letos, sa Babinog Zuba. Doslovno je citirao vođine 3 pobedničke rečenice, bez greške niti ceduljice. Tek očekujem njegov uspon.

Edited by zmanic
Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

Dobrodošli u sekciju: Gde su šta rade...

 

Sećate li se ove vedete cigani? Svakako je izrastao u debila na 2. 

 

https://nova.rs/vesti/drustvo/ako-se-ne-prezivate-na-ic-na-pinku-vas-vredjaju-na-nacionalnoj-osnovi/

 

Uvek se nekako smorim kad shvatim da i ovakve kreature disanjem trose kiseonik u atmosferi koji je tako dragocen resurs za normalne ljude. I ovaj je negde, nekome direktor, ovaj necim rukovodi, ovaj ima neku sekretaricu i sluzbenog vozaca, ide na sluzbene puteve, komunicira sa drugim direktorima, odlucuje ko ce u firmi kojom rukovodi da ima kakav status. Bolje da su kakvo grabovo stablo posadili u tu fotelju, ono bar ne bi otvaralo usta i sramotilo se.

  • +1 5
Link to comment
11 hours ago, nahbar said:

Karadzic je strasno glup decko. E sad, nije to njegova krivica, ali stvarno, bruka je ko dobija minute u necemu sto se zove medijski prostor Srbije

 

Cujes, nije njegova krivica sto je tako glup prihvatio da bude direktor i da drzi patriotsko slovo na televiziji. Na zalost, ti njihovi degenerici nikad se ne usudjuju da se pojave na televiziji s nekim ko ima dva grama mozga (dakle, za dva grama vise nego sto ga ima izvesni Karadzic Goran), da mu kaze da ce da promeni prezime u neko bez "ic" cisto da njega nervira. Recimo, neko bezvezno prezime tipa Tesla, Pupin, Crnjanski, Kis ili tako nesto.

  • +1 1
Link to comment

Nije Goran Karadžić baš potpuni košarkaški no name, npr uzeo je bronzu 96. na evropskom prvenstvu za mlade reprezentacije, generacija Drobnjak, Šćepanović... čak se sećam da je utakmici za treće mesto potpuno zaustavio Ibrahima Kutlaja, najboljeg strelca tog prvenstva.

Link to comment
27 minutes ago, Nikodije said:

Nije Goran Karadžić baš potpuni košarkaški no name, npr uzeo je bronzu 96. na evropskom prvenstvu za mlade reprezentacije, generacija Drobnjak, Šćepanović... čak se sećam da je utakmici za treće mesto potpuno zaustavio Ibrahima Kutlaja, najboljeg strelca tog prvenstva.

 

Da se Ibrahim prezivao Kutlajic mozda bi ga i pustio da se razmase.

Link to comment
30 minutes ago, Nikodije said:

Nije Goran Karadžić baš potpuni košarkaški no name, npr uzeo je bronzu 96. na evropskom prvenstvu za mlade reprezentacije, generacija Drobnjak, Šćepanović... čak se sećam da je utakmici za treće mesto potpuno zaustavio Ibrahima Kutlaja, najboljeg strelca tog prvenstva.

Ali zato Drobnjakovu trojku iz auta nije mogao da spreci

Link to comment
9 hours ago, harper said:

 

Da se Ibrahim prezivao Kutlajic mozda bi ga i pustio da se razmase.

 

Кутлешић, да не цепидлачимо :D

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...