Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Neki italijanski novinar najavio Monroa i da pregovaramo sa Holinsom. Otprilike dva igraca kakve sam i ocekivao da Radonjic zeli na postojeci roster, jak centar koji dobro igra ledjima i visoki & krakati bek suter koji ne vuce svoju statistiku po svaku cenu ali ume da natrpa kad mu krene + je vise nego solidan defanzivac. Ova dva potencijalna potpisa takodje najverovatnije znace da smo zavrsili selekciju na poziciji jedan sa Voltersom i Ivanovicem negde do decembra kad tradicionalno "zaradjujemo" doselekcijom.

Link to comment

Dakle, Ivanovic, Holins, Kalinic, Vajt, Monro(?) bi bila prva petorka. Plus, Volters, Dobric, Davidovac, Lazic, Kuzmic, Mitrovic, Lazarevic. Pravimo ekipu za maljkovicevske rezultate, ova ekipa ako klikne na treningu moze dosta dobru odbranu da igra.

 

Holins je jack of all trades a ume ponekad da ne bude i drugi deo izreke (master of none) kad otkaci. Nas je nacisto upropastio prosle godine u obe utakmice ali u Zenitu je generalno igrao nekako tiho i iz drugog plana posto je tamo gazdovao Pengos. Dosta podseca na Kinsija, samo je bolji suter za tri dok je Kinsi bio car dugih dvojki.

 

Mnogo ce nam zavisiti od toga kako se Ivanovic bude snasao, morace da istupi da bi se nametnuo ovom timu kao lider sa pozicije jedan. Ni on ni Volters nisu klasicni pass-first plejevi, pretpostavljam da zato jurimo Monroa i da ce nam veliki broj napada pocinjati tako sto cemo pokusati da ubacimo njega u reket da igra ledjima i trazi izlazne pasove.

Link to comment

Ja se nadam da cekamo Jovica da se oporavi.. po nekim izvorima imamo cvrst dogovor sa njim.

 

Vec sam malo bio zabrinut za spoljnu liniju pre svega u defanzivnom smislu. Voltersu i Dzoniju defanziva nije jaca strana, i ne bih mogao ni da zamislim u Radonjinoj ekipi i treceg igraca spolja kome odbrana nije tm.

U tom smislu Holins nam dolazi kao kec na 10.

 

 

 

Jovic, Volters

 

Ivanovic, Holins

 

Dobric, Lazic, Lazarevic

 

Vajt, Kalinic

 

Pojacanje, Kuzmic, Mitrovic

 

 

 

 

Auh, bicemo veoma, veoma zajebana ekipa. Ocekujem Cersku bitku na svakoj utakmici.

 

Link to comment
50 minutes ago, Banjo said:

Ja se nadam da cekamo Jovica da se oporavi.. po nekim izvorima imamo cvrst dogovor sa njim.

 

Vec sam malo bio zabrinut za spoljnu liniju pre svega u defanzivnom smislu. Voltersu i Dzoniju defanziva nije jaca strana, i ne bih mogao ni da zamislim u Radonjinoj ekipi i treceg igraca spolja kome odbrana nije tm.

U tom smislu Holins nam dolazi kao kec na 10.

 

 

 

Jovic, Volters

 

Ivanovic, Holins

 

Dobric, Lazic, Lazarevic

 

Vajt, Kalinic

 

Pojacanje, Kuzmic, Mitrovic

 

 

 

 

Auh, bicemo veoma, veoma zajebana ekipa. Ocekujem Cersku bitku na svakoj utakmici.

 

 

Da, sa Jovicem se ceka da se oporavi pa na lekarske preglede. On se bas povredio u za sebe nezgodno vreme (ako uopste postoji zgodno vreme za povrede) kad vecina ekipa kojima bi bio na meti sklapa rostere.

 

Ivanovic uopste nije los defanzivac. Ima solidno telo za beka i dosta brze noge, nije bas toliki liability u odbrani. Kad smo uspevali da sakrijemo Markusa svakako cemo moci i Nikolu.:D

Link to comment
19 hours ago, Banjo said:

Ja se nadam da cekamo Jovica da se oporavi.. po nekim izvorima imamo cvrst dogovor sa njim.

 

Vec sam malo bio zabrinut za spoljnu liniju pre svega u defanzivnom smislu. Voltersu i Dzoniju defanziva nije jaca strana, i ne bih mogao ni da zamislim u Radonjinoj ekipi i treceg igraca spolja kome odbrana nije tm.

U tom smislu Holins nam dolazi kao kec na 10.

 

 

 

Jovic, Volters

 

Ivanovic, Holins

 

Dobric, Lazic, Lazarevic

 

Vajt, Kalinic

 

Pojacanje, Kuzmic, Mitrovic

 

 

 

 

Auh, bicemo veoma, veoma zajebana ekipa. Ocekujem Cersku bitku na svakoj utakmici.

 

Gde ti je Davidovac?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...