Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

24 minutes ago, fandorin said:

  Da, to može da bude. Tako je Danilo Mitrović svojevremeno u Golubovcima čekao Tomeševića sa punom torbom para. Lepo je videti da napredujemo kao društvo.

 

i muta je pricao da u buducnosti nikad nije imao ugovor, samo rec i poverenje. jbg uvek je bio problem uvesti narko pare u legalne tokove.

barem nema straha od bata. ne moze robija da izadje na bat i kaze "e zajebo me ostoja, ja mu verovao, a on nece da plati milion koji duguje".

Link to comment

Na kraju će se ona Linekerova teorija o Nijemcima i fudbalu, početi primjenjivati i u košarci. Sa malim izmjenama i dodatkom Radonjića.

Grobari mi uopšte, za sada, a znam da je prerano, ne djeluju impresivno na 1, odnosno pleju. E sad, velik je individualni kvalitet i iskustvo, možda time i kompenzuju.

Link to comment

Mnogo smo jaki. Kad je dosao Radonja prvo sam brinuo da nekako obezbedi EL protiv favorita Buducnosti.. posle sam brinuo dal ce imati budzet da sastavi ekipu po svom ukusu.. sad mi mirna glava, konacno mogu da se opustim.

Nikad nismo imali ni priblizno jak tim kao sad. Vidim da neki nisu zadovoljni.. u fazonu ce da da kos

 

Mi smo pobedili Fener sa sledecim sastavom-

 

Jovic, Wolters

Djenka, Gudura

 

Pazi sad-

 

Danguba, Lazic

Simon, Mitrovic

Kuzmic, Tompson, Milko

 

Gudura igrao 5 minuta, izgresio i klupa.  Mi ove godine imamo, da ne preteram ali duplo jaci tim.

 

Fener bio jak ko zemlja.. Zeljko ceo mec odigrao sa 7 igraca.. Bogdanovic nije izlazio

Edited by Banjo
Link to comment
7 hours ago, nahbar said:

Robija izjavio (b92) da je zbir plata u kkp na nivou prethodnih sezona, tako da dzaba smo se usrali

 

A Limar da im je budzet 6 miliona.:laugh:

 

Trudio sam se da ne komentarisem ovaj naprdnjacki projekat u komsiluku ali kako vreme odmice taj projekat sve vise lici na onog ko ga je i napravio. Iskreno se nadam da ce i zavrsiti kao klasicni naprdnjacki projekti, to jest, da ce nekoliko puta preslagati kocke.:D

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Filozof manijak said:

Al na kraju otvoriše Trg i svi štrapaciraju preko kocki, i zaboraviše na preslaganje :D

 

Pa, dobro, veliki je majstor Obradovic i sumanuto je ocekivati da on nece na kraju napraviti nesto od svega toga. Malo je neprijatno videti ga u tom drustvu ali ako smo nesto naucili u Srbiji poslednjih 30 godina to je da svako ima cenu.

Edited by harper
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Pa, dobro, veliki je majstor Obradovic i sumanuto je ocekivati da on nece na kraju napraviti nesto od svega toga. Malo je neprijatno videti ga u tom drustvu ali ako smo nesto naucili u Srbiji poslednjih 30 godina to je da svako ima cenu.

A zašto je neprijatno? Ako je Željko Obradović najuspešniji i vrv najbolji evropski trener, a jeste, nema nikakve potrebe za dodatnom idealizacijom. Nikad, ni tokom igračke ni tokom trenerske karijere, nije ni ostavio utisak osobe koja se karakterno, manirima ili ponašanjem izdigao iznad okoline u kojoj se sada nalazi. Ili prostije, uvek je bio džiber. Recimo, da izvučemo adekvatnu paralelu, njegov pokojni kum to nije bio. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Reći za Obradovića da je džiber je ono...baš ostrašćeno preterivanje.

Poznaješ Obradovića lično pa imaš kredibiliteta da izjaviš to?

Žalosna patkometrija

 

  • +1 8
Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

Reći za Obradovića da je džiber je ono...baš ostrašćeno preterivanje.

Poznaješ Obradovića lično pa imaš kredibiliteta da izjaviš to?

Žalosna patkometrija

 

Ne poznajem i tvoje pitanje je na mestu. Ali, na osnovu njegovog ponašanja i istupa u javnosti od kada je na košarkaškoj sceni formirao sam takav stav o njemu. Ne poznajem ni Zorana Babića ili Dariju Kisić Tepavčevič pa isto to mislim i o njima, a imam i dokaze da veći deo ovog foruma deli moje mišljenje. Recimo da sam prestao imalo da se dvoumim nakon presice posle ispadanja od Francuza 2005. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Reći za Obradovića da je džiber je ono...baš ostrašćeno preterivanje.

Poznaješ Obradovića lično pa imaš kredibiliteta da izjaviš to?

Žalosna patkometrija

 

 

 

Ocenjujemo njegov javni nastup i na osnovu toga sticemo misljenje o njemu.. ne moramo ga poznavati licno.

 

Mozda je gruba rec dziber, ali sta reci o coveku koji posle poraza izmisli da mu je cela hala skandirala Zeljko turcine napusi se..  pa onda proziva ljude iz Zvezde sto ga nisu zastitili.. kao nismo dobri vise, i ja sam najveci Srbin. Mozda nije dziber, ali je budala adekvatnija rec.

 

Pa samo pogledaj poslednji intervju.. covek mrtav hladan izjavi da je do njega dosla vest da Milano nece produziti Pantera i da je tako zavrsio u Partizanu. Kao odmah sam okrenuo Datomea i Datome potvrdi da je to istina i da Milano ne zeli da produzi Pantera. Neverovatne price.

 

Link to comment
1 minute ago, Banjo said:

 

 

Ocenjujemo njegov javni nastup i na osnovu toga sticemo misljenje o njemu.. ne moramo ga poznavati licno.

 

 

Mogu ti reći da je ovo jedno vrlo površno gledanje na stvari.

Da ne trolujem više.

 

 

U svakom slučaju, drago mi je da ste se ovako uzmuvali posle nekoliko mirnih godina aparthejda. To mi dovoljno govori :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...