Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Kakav bi to prelazni rok bio bez Pefija u salati? Nikakav. I ovog leta Pefi u salati, izgleda ozbiljnije nego svih prethodnih godina. A počelo je davne 2009.

Edited by Nikodije
Link to comment
Kakav bi to prelazni rok bio bez Pefija u salati? Nikakav. I ovog leta Pefi u salati, izgleda ozbiljnije nego svih prethodnih godina. A počelo je davne 2009.
Sveža salata. 79b5f1bea86eea39cd96216e9b67c2ef.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Pukao mu je misic lista, da je pukla tetiva upitno bi bilo da li bi se uopste i kako vratio kosarci

Ahilova je u današnje vreme jednosezonska povreda. Ok Jović nije baš KD ili Klej ali ne bih se kladio da je gotovo ni u slučaju pucanja iste. Inače i Durantova tetiva je otišla kad je izašao (prerano) iz povrede lista. Ne sme se požuriti sa povratkom u pun trening, a to opet znači ko zna kad bi mogao da se priključi timu i bude od neke koristi.
Link to comment

Pa ok, mozda ne bi skroz zavrsio karijeru, ali bi verovatno bio senka nekadasnjeg sebe. Uzmi u obzir da je vec ispauzirao pola ove sezone i da se igraci u Evropi ne oporavljaju tako efikasno kao u NBA, pogotovo oni bez ugovora.

 

Uglavnom, pu-pu, nikom ne pozeleo tako nesto.

  • +1 1
Link to comment

Kazu Markovic zavrsen kao osigurac za Jovica, a Uskokovic se vraca u FMP. Sta znam, previse je tu krvavih kolena. Morace neki Lojdoliki, da ne kazem Panteroliki bek i centar sa poenima u rukama da se ubodu ne bi li se tim ofanzivno upristojio.

 

Ivanovic   Jovic   Markovic

Robinson?   Dobric

Kalinic   Lazic   Lazarevic

Vajt   Davidovac   Simonovic

Monro?   Kuzmic   Mitrovic

 

Ovako nekako je valjda Radonja to zamislio.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

ako je zamislio da se ova trojica smenjuju na kecu™, bas me zanima kako ce to funkcionisati.

 

Pa valjda ce igrati sa dva pleja, nema smisla imati tri keca ovakvog renomea da dele minutazu po 13 minuta.

Link to comment

pa nema, onda ce verovatno ivanovic vise igrati na dva™, a igrac na poziciji crnca nece doci. ali bas mi je tesko da zamislim ekipu u kojoj su zajedno jovic, markovic i ivanovic.

kakav sukob koncepcija na relacija radonja - robija. kamenjarska fizicka sila vs baletanska suterska rapsodija.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ukoliko stigne Marković, Jović je svakalo suvišan, em previše drvenih ruku, em je Jović prije svega zdravstveno nepouzdan. Tako da je strani prangijaš neminovnost, čak i da Ivanović ode nominalno na 2.Čujem da će i mali Šaran ići na pripreme, jedini interesantan od juniora, malo prelagan doduše, ali ništa što se ne može otkloniti. 

Link to comment
21 minutes ago, Nikodije said:

pa nema, onda ce verovatno ivanovic vise igrati na dva™, a igrac na poziciji crnca nece doci. ali bas mi je tesko da zamislim ekipu u kojoj su zajedno jovic, markovic i ivanovic.

kakav sukob koncepcija na relacija radonja - robija. kamenjarska fizicka sila vs baletanska suterska rapsodija.

 

Ma gde neće doći bek, ovako 50 ne možemo da prebacimo. Marković je doveden zato što se nema poverenja u Jovićevo zdravlje. I ja mislim da Jović pola utakmica u El neće ni igrati, a u ABA ga možda skinu za ove glavne.

 

Čak i kad su svi fit, može minutaža lagano da se razmesti kako treba. Kalina će vrv biti dosta na 4, Mitrović samo na 5.

 

btw, Marković mi je verovatno najneomiljeniji domaći igrač. Čovek od početka karijere nije napredovao ni za promil - kako je igrao 2008.g. tako igra i sada (šta više, šut mu je čak i lošiji). Teško da mogu da se setim sličnog primera, da igrač ama baš mnimalo ne napreduje. To dovoljno govori o njegovom stavu.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...