Jump to content
IGNORED

London


korindjar

Recommended Posts

Bliže centru? Pa odatle nam je trebalo 10 minuta lagane šetnje do Marble Archa.
Marble Arch je tek početak centra :) Mislim, daj nek se smesti negde da može noću da baza, a da može posle i peške u hotel. Nije baš 10 minuta do M.A. ;) Mada, ne sporim da si ti stizao nekim usiljenim maršom...
Link to comment

ma da, bayswater se fakticki nastavlja na marble arch sirinom hyde parka/kensington gardensa. to su razdaljine koje su nista, narocito za velik grad. mislim da je ranije hustler na ovom topiku imao jednu od opcija za smestaj bas tamo i da sam je preporucila.

Link to comment
russell sq je :wub: , to je moj bivsi kraj, ali bojim se da je to bloomsbury, znaci dosta pricey.
hm, hm...na russel sq zive svi iz ex-yu koje ja znam da su uspeli da upisu moj nesudjeni bizmis skul, kao i onaj drugi skul, malo poznatiji. :Dto mora da je neka pravilnost ili se varam...
Link to comment
hm, hm...na russel sq zive svi iz ex-yu koje ja znam da su uspeli da upisu moj nesudjeni bizmis skul, kao i onaj drugi skul, malo poznatiji. :Dto mora da je neka pravilnost ili se varam...
hehe, jesu bili studentski dani ...onaj drugi skul.i, jeste, ceo kraj je potpuno :heart: i okruzen je brdom raznih univerziteta i skola.
Link to comment
ma da, bayswater se fakticki nastavlja na marble arch sirinom hyde parka/kensington gardensa. to su razdaljine koje su nista, narocito za velik grad. mislim da je ranije hustler na ovom topiku imao jednu od opcija za smestaj bas tamo i da sam je preporucila.
Pa baš tak. Ne preporučam mu hotel naravno, čini mi se da je poprilično neizvjesno da u njemu 'ubode' dobru sobu, ali lokacija je super.. i Paddington isto.Eeeeh, i do Portobello Road se začas stizalo pješke otamo, i Holland Parka.. :wub:
Link to comment

pa da, generalno sa zapadnim londonom tesko da moze da omane po svim bitnim pitanjima sve tamo do shepherds bush-a. na tom celom potezu ima i dosta tih butik hotela (ukljucujuci i hotel ravna gora bas na pomenutom holland parku :lol: ). ne znam cene kako se krecu, al mi se cini da je njegov budzet od 70-ak funti sasvim pristojan za tu kategoriju usluge.mozda ga sad sludimo sa ovoliko informacija, pa je moja definitivna preporuka bayswater i okolina ili ovo sto je valk predlozila, jer se radi o preporuci kroz licno iskustvo.

Link to comment
Pa baš tak. Ne preporučam mu hotel naravno, čini mi se da je poprilično neizvjesno da u njemu 'ubode' dobru sobu, ali lokacija je super..
lokacija jeste super, odsedoh i ja u super jeftinom hostelu [blizu kensigton gardens sq] ali ne bih preporucio :D
Link to comment
(ukljucujuci i hotel ravna gora bas na pomenutom holland parku :lol: ).
Sad si me podsjetila da sam vidio tu :s_c: , za mene tada senzacionalnu lokaciju, dok sam se šetuckao tamo prema Bushu.. :lolol:
Link to comment

Kad sam ja tamo biv'o, ja iz Camdena nisam izbij'o.I tamo sam spav'o u St. Christopher's Inn, a ispod bio Belushi's Bar. Albanska veza. main-image-logo.pngA onda sam i u Amsterdamu dotični tražio.Ali, ne slušaj ti mene, to progovara moja opsesija bratom Džolijet Džejkom i bratom Elvudom. Sad kad ogromni ustakljeni plakat metnem iznad radnog stola, ima stalnu erekciju da zadobivam. O čemu smo ono pričali?

Edited by Buck Naked
Link to comment
pa da, generalno sa zapadnim londonom tesko da moze da omane po svim bitnim pitanjima sve tamo do shepherds bush-a. na tom celom potezu ima i dosta tih butik hotela (ukljucujuci i hotel ravna gora bas na pomenutom holland parku :lol: ). ne znam cene kako se krecu, al mi se cini da je njegov budzet od 70-ak funti sasvim pristojan za tu kategoriju usluge.mozda ga sad sludimo sa ovoliko informacija, pa je moja definitivna preporuka bayswater i okolina ili ovo sto je valk predlozila, jer se radi o preporuci kroz licno iskustvo.
Potpuno... :wacko: Elem, nadjoh 1 favorit uz pomoc M16, ako uklopim sa letom i sl. vremenom onda me eto kod vas...Pa cu tad da vas gnjavim tek... :)Hvala svima na ekspresnoj pomoci... :ziga:
Link to comment

kad vec neko pomenu camden, ljubiteljima budalaske zabave toplo preporucujem maraton. nek vas ne iznenadi sto je lokal u stvari kebabdzinica pod kontrolom kiparskih turaka, ali posle 12 tamo krece ozbiljna zajebancija. bolje je otici radnim danima kad nastupa onaj matori francuz na dopu cool.gif (zaboravih coveku sad ime).

Edited by Bright Billy
Link to comment

odličan vam taj london, časna rečsheridan odličan ugostitelj, ja još bolja gošća. ne računajući da je dva puta pokušao da me liši života i da je cicijašio na čizkejku. i ne računajući da sam ga ostavila bez zuba, vozila i šepavog. 1:0 za srbiju -_-bili svuda i radili svašta i svako nam je bio dobar drug. i isto bi, da je bilo mesta za još koji milion dananajbolja nam bila neka kafana na south banku, ali kemden ispao najizdašniji a stigli nekima i da se zahvalimo od srca. na izlingtonu krasni kokteli, u kubanskom baru na... odlična zamena za pelinkovac. kasnovečernji siti zanosan. tradicionalni fish&chips odličan do pristojan svuda. ali bez čipsau spojleru bakov kraj sveta, al dok smo tamo stigli već je i njima bio kraj

img3361.jpg

mostovi naročita senzacija, uvek neko iznenađenje na kraju, a ima ih raznih, tapaciranih, nepostojećih... nisam stigla sve ni da ih pređem. turističku trasu istrčala poslednjih dana i zažalila što nisam bila tvrdoglavija. umesto da tražim petra pana, gubila vreme sa ostacima imperije i pokradenim blagomšta još. svašta.jedino što povratak jezivo dugo traje, tek juče stigla

Link to comment
...šta još. svašta.jedino što povratak jezivo dugo traje, tek juče stigla
Nije to nishta, ja te josh uvek ispracam. (a o chizkejku koji nisi htela da jedes pa sad ja moram da ga gulim vec danima da i ne govorimo)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...