Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

On 30. 3. 2024. at 20:11, Hele said:

Toni je zaposlen u Cikago Bulsima, kako ne prati kad mu je to posao.

 

Pre ce biti da gleda to sve svojim ocima iz prvog reda i jasno mu je tacno na kom nivou je jokic.

 

Kukoc je i u Bulsima kad se Dzordan vratio pocinjao sa klupe, iako je bio treci najbolji strelac, i isto tako je iz prvog reda gledao Dzordana, Divca... i moze tacno da uporedi.

Sam je rekao da tu i tamo vidi te igrace kada dodju u CHI, sto ce reci da Jokaru vidi jednom godisnje. Koliko god ta generacija harala 90-ih, toliko lupeta gluposti (Sasa&Sasa o Doncicu i Jokicu, Toni o Jokicu, da dodamo i maestralnu procenu divca na draftu)

  • +1 1
Link to comment

Pa ne mora ni da ga gleda svaki dan uzivo. Siguran sam da je pratio plej of ili barem finale NBA lige prosle seozne.

Link to comment

Al kao nije na nivou RAĐE ,ej :laugh:

 

Čovek prosečno beleži tripl dabl, mvp sezone, finala, šampion, ali nije na nivou Rađe...

 

Kako se prosrao Toni, znači pakao.

Edited by Mil@n
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Jbg kada je Nowitzki odveo Maverikse do  NBA titule , svi su ga jednoglasno proglasili najboljim evropskim igracem svih vremena, ne secam se da su se tada  ove nase "saban" legende ovako uzbudjivale:) Debeli bas podjednako zulja  americke medije i ove domace Kukoce,Danilovice,Slavnice itd.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Micko8 said:

Jbg kada je Nowitzki odveo Maverikse do  NBA titule , svi su ga jednoglasno proglasili najboljim evropskim igracem svih vremena, ne secam se da su se tada  ove nase "saban" legende ovako uzbudjivale:) Debeli bas podjednako zulja  americke medije i ove domace Kukoce,Danilovice,Slavnice itd.

 

dokle više :lol:

 

Link to comment
On 21. 12. 2023. at 10:17, Djuro said:

Dinwiddie i Aron Gordon igraju u tim 361 patikama.

 

Jokic je (zajedno sa braćom, naravno :) ), odmah po osvajanju prstena krenuo da juri ugovor za patike. Obisli su sve major brandove, a onda su krenuli i po ovim egzoticnim :D.

 

trazili su prevelike pare, 10 mil usd/y. Znam da su ih mnogi iskulirali, kao “jesi li ti normalan”, a znam da je bilo onih koji su mu nudili 7. To je ladno odbijao.

Ocigledno su ovi platili 10.

 

inace, celo leto je testirao patike svih tih brendova, jer nije hteo da potpise ugovor za nesto sto je sranje. koliko znam, uglavnom sa svim modeima je bio zadovoljan. 
(no treba i to reći da Nikola nije previse zahtevan po tom pitanju)

 

Jokic ih odbio pa ovi uzeli Embidaru:

 

image.thumb.png.785dbf04c857ecf382a64e5ecda2315e.png

Link to comment

 

Ne znam jel će biti dovoljno da prestigne jednog Rađu ili treba još da guli :fantom:

  • +1 5
Link to comment

A vec ima najvise skokova i asistencija.

 

Nije ovo nipodastavanje ni Nagetsa, ni Jokica, ali cinjenica je da je izabrao bas idealan tim u idealnom trenutku.

 

Idealan trenutak je bio jer je dosao u Denver iste godine kada i Meloun, dosao je u mlad tim i dobio trenera koji je bio spreman da mu da prostor da igra, a kasnije i da organizuje igru oko njega.

 

Idealan tim je zato sto realno i nemaju neku istoriju i ima prostora da im postane ultimativna legenda i da mu dizu spomenike.

 

Cime naravno nikako ne zelim da umanjim sve sto je postigao.

Edited by Hele
  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Time Crisis said:

Ne znam jel će biti dovoljno da prestigne jednog Rađu ili treba još da guli :fantom:

 

ludilo je da doncic posle ovakve sezone i tolko ikonicnih poteza i utakmica cak cetvorici nije zavrsio u top 5. neki od tih debila je vrv stavio browna na 5o mesto :ajde:

cudan bias, kao spram jokica pre nekoliko godina

Link to comment
50 minutes ago, spaceploitator said:

 

ludilo je da doncic posle ovakve sezone i tolko ikonicnih poteza i utakmica cak cetvorici nije zavrsio u top 5. neki od tih debila je vrv stavio browna na 5o mesto :ajde:

cudan bias, kao spram jokica pre nekoliko godina

 

kia mvp ladder kaže da je luka drugi (prošle nedelje je bio sa đanom treći)

https://www.nba.com/news/kia-mvp-ladder-march-29-2024-edition

 

nije sad obavezno da je takav poredak ali mislim da je prilično relevantna lista

Link to comment

Imao bi mnogo vise poena od toga da nije sisa koja nece da sutira na 30% meceva u sezoni.

Edited by Micko8
Link to comment

 

Koliko ih boli sto ih beli igraci siju u kosarci:fantom: Ovaj krelac Arenas je uz Martina koji gostuje u njegovoj idiotskoj emisiji, najgluplji bivsi kosarkas. Nije bio bas bistar ni na samom terenu dok je igrao. Najbolje je ovo kada izmisle temu i stave da je  "neki" NBA rukovodilac rekao da nece dobro ostariti ako Jokic uzme trecu MVP nagardu:fantom: Ovi americki crnci, bivsi sportisti su danas ubedljivo najveci rasisti.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Jbg baš si uzeo ekstreman primer.

 

Ja vidim ogromno poštovanje prema Nikoli.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Nije samo on tu su Perkins,Barnes,Jackson,Wallace itd. Lista je bas velika:)

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...