Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Milošica said:

I bilo bi legitimno. Sve lošije od TOP 15 bilo bi sveto grđe :fantom:

 

/bogohulj mode on

 

MJ23, LBJ23, Kareem, Magic, Bird, Wilt, Russell, Kobe, TD, Šejkil, Stef, Hakim, BigO, DrJ, Konjoglav

Drugom titulom bi verovatno prestigao Oskara i Doktora, tu uz Hakima.


/bogohulj mode off

  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

 

/bogohulj mode on

 

MJ23, LBJ23, Kareem, Magic, Bird, Wilt, Russell, Kobe, TD, Šejkil, Stef, Hakim, BigO, DrJ, Konjoglav

Drugom titulom bi verovatno prestigao Oskara i Doktora, tu uz Hakima.


/bogohulj mode off

Moses, KD i Isiah su mi ispred.

 

I onda imas grupu igraca sa kojima je tu negde - Janisom, KG, Dirk, Wade.

 

Dakle top 25 sigurno, top 20 moze i ne mora, top 15 nije jos. Ako osvoji jos jednu titulu (otom potom), top 20 sigurno, top 15 moze i ne mora.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Kazu Dirk, Pau i Toni da se iskreno raduju svakom uspehu svakog Evropljanina u NBA-u, da ih gledaju sa ponosom i da im je drago sto pomeraju letvicu

 

 

Luka i jokic su u nekom fazonu da zavrse karijeru sto pre i zive izolovano i uzivaju u zivotu, prosto nema sanse da ih vidim kako ce govoriti za sebe da su bili bolji nego neki igraci koji tada budu igrali.

 

Sto su ovi Kukoc, Danilovic... i ta generacija toliko iskompleksirani... ne znam.

 

Link to comment
25 minutes ago, Fins fleet said:

Moses, KD i Isiah su mi ispred.

 

I onda imas grupu igraca sa kojima je tu negde - Janisom, KG, Dirk, Wade.

 

Dakle top 25 sigurno, top 20 moze i ne mora, top 15 nije jos. Ako osvoji jos jednu titulu (otom potom), top 20 sigurno, top 15 moze i ne mora.

 

Da, da, ja sam mu tu već uračunao drugu titulu, sa samo jednom je niže na lestvici.

 

Nisam veliki poštovalac dela KDja. Paklen igrač bez sumnje, ali ne mogu da se otmem utisku da je "kupio" sebi dva prstena.

  • +1 1
Link to comment

Mora navuci jos prstenja da bi usao u top 30. Idealno sa potpuno drugim timom ali to vise i nije bas  najrealnije.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
13 minutes ago, goofs said:

 

Da, da, ja sam mu tu već uračunao drugu titulu, sa samo jednom je niže na lestvici.

 

Nisam veliki poštovalac dela KDja. Paklen igrač bez sumnje, ali ne mogu da se otmem utisku da je "kupio" sebi dva prstena.

Jeste. Ali ima bonus poene na partije da repkom i cistu domimaciju generalno pa mi se to nekako potire

Edited by Fins fleet
  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, bags said:

Mora navuci jos prstenja da bi usao u top 30. Idealno sa potpuno drugim timom ali to vise i nije bas  najrealnije.


U top30 svih vremena sigurno ulaze i neki bez prstenja. Mrzi me da pravim sad listu, ali Barkli i Meloun mlađi mi prvi padaju na pamet.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, bags said:

Idealno sa potpuno drugim timom ali to vise i nije bas  najrealnije.

što?

zar nije + za igrača da ostane celu karijeru u timu koji ga je draftovao i njima donese titulu(e)

 

 

to je valjda po old school kanonu

 

Link to comment

Pa vise da pokazes da nisi jednodimenzionalan igrac i da mozes da se adaptiras na druge sredine.

Meni recimo titule sa tri razlicita tima bi imale vecu vrednost nego 4 titule u nekoj dinastiji. ( pod uslovom slicne kontribucije tituli)

Ili recimo po 2 titule sa 2 tima su mi jace nego 4 sa istim timom.

 

Jokic sto zbog godina sto zbog njegove glave ne verujem da ce ikada napusiti kao Denver u prime godinama. Mozda nekad pred kraj karijere.

 

Ps.

Doduse tek sad vidim da imaju samo 4 igraca sa titulama iz tri razlicita tima. :ohmy:

 

 

  • +1 1
Link to comment

Onako iz glave - Lebron, Robert Horry i ne znam druga dva?

 

Vraški je teško uzeti titulu u NBA. U onom zvaničnom izboru za top75 igrača (koji je diskutabilan, ali ajde) u istoriji bar pola ljudi nije videlo prstena.

Edited by goofs
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...