Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Kcp ima više titula od Jokare...

 

Da ne idemo dalje.

 

jokara je sa mvp i titulom na ivici top 10. Bez titule 15 lagano. Kakvi janis, KD i slični...

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
38 minutes ago, bags said:

Pa vise da pokazes da nisi jednodimenzionalan igrac i da mozes da se adaptiras na druge sredine.

Meni recimo titule sa tri razlicita tima bi imale vecu vrednost nego 4 titule u nekoj dinastiji. ( pod uslovom slicne kontribucije tituli)

Ili recimo po 2 titule sa 2 tima su mi jace nego 4 sa istim timom.

 

Jokic sto zbog godina sto zbog njegove glave ne verujem da ce ikada napusiti kao Denver u prime godinama. Mozda nekad pred kraj karijere.

 

Ps.

Doduse tek sad vidim da imaju samo 4 igraca sa titulama iz tri razlicita tima. :ohmy:

 

 

 

ne znam, ne slažem se

ovako sa jednim timom praviš ti dinastiju, ti si kralj

kao mj, magic, bird, hakeem ili oni stariji. ipak je ovo timski sport, kao višestrukog mvp dovode te samo sa jednim razlogom da uzmeš prsten, i tu si onda ti manje bitan, bitnije je koga će sve da dovedu u tom paketu i kako će ta hemija da proradi. u majamiju je proradilo, al nije u bruklinu i finiksu jok

teži je put da se pravi dinastija oko tebe tj da je ti stvaraš, nego da dođeš na gotovo

 

tu modu su uveli lbj i super timovi

glupost

  • +1 2
Link to comment

Jokic bi se uklopio u bilo kakav sistem. Sa klasicnim plejmejkerom bi bio jaci kosgeter. To da on ne moze da se prilagodi nekom drugom sistemu ne pije vodu. Da pored sebe ima dva,tri igraca koja su u top 10 ili top 15 u ligi, ne bi Denver niko skinuo sa trona dugo vremena. To preskakanje iz jednog kontendera u drugi kao sto je to cinio Lebron kroz karijeru se zove precica do trofeja. Ja to licno nazivam kosarkaskom prostitucijom:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

niko ne kaže da on ne može da se prilagodi drugom sistemu, već da postoji mogućnost da hemija ne proradi, ono tri lopte na parketu, ko je alfa u timu i još svašta nešto što može poći po zlu, a i takvi timovi su vremenski prilično limitirani, ukoliko ne bude trofeja u prvoj sezoni ne retko dođe do raspuštanja skvadre

  • +1 1
Link to comment

Pa Jokic je igrac bez ega kada je sam teren u pitanju. Ne znam kako bi sa njim hemija mogla da propadne, kada sve moze na terenu. Pored njega bi i najbolji igraci bili jos bolji:)

Link to comment

pa nije on sam na terenu, hipotetički tu još i dva superstara sa svojim egom i bubicama

 

nekad je dovoljan jedan pa da cela stvar propadne

  • +1 1
Link to comment

Lebron nije najbolji kosarkas iz Akrona. Kakav crni goat :fantom:

 

Ipak respect za ovu odu Jokicu. Zasluzio je to somborac

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Milošica said:

Kad ti to kaže GOAT, znaš koliko je sati.

Nisam čuo MJ-a da se izjašnjava o Jokiću.

Link to comment
17 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

tu modu su uveli lbj i super timovi

glupost


Bilo je i pre njega, Pejton i Meloun u LAL s Kobijem i Sekom, pa i Boston s petorkom Rondo-Alen-Pirs-Rasid-Garnet

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...