Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Pa znas kako, veliki sam navijac Jokica i jasno je da sam pristrasan, ali u finisu sezone nisam bio siguran da uzima. Pre svega jer je Luka bio nestvaran, a Denver usrao protiv SAS gde ga je francuz realno nadigrao. Takve stvari lagano mogu da preokrenu narativ.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
8 minutes ago, 1n54jd3r said:

 Takve stvari lagano mogu da preokrenu narativ.

 

ja nisam imao dilemu ni u jednom trenutku. ne desava se da se tako ubedljivo vodjstvo na mock mvpu preokrene u poslednjoj trecini sezone, narocito s obzirom na taj "dug" od prosle sezone. da je jokic povukao rucnu kao krajem prosle sezone luka bi imao kakvu takvu sansu, ali ovako nema sanse, dobice veliku vecinu prvih mesta.

 

narocito sto debeli na izvestan nacin ima i srece, lukini i sga glasaci se nekako podele, odnosno uzimaju jedni od drugih, a jokic je toliko specifican igrac da ko glasa za njega nekako nema za koga drugog :) to mu je isto pomoglo i onih godina kada su mu embiid i janis bili glavni konkurenti, podeli se konkurencija.

  • +1 3
Link to comment
20 minutes ago, 1n54jd3r said:

Pa znas kako, veliki sam navijac Jokica i jasno je da sam pristrasan, ali u finisu sezone nisam bio siguran da uzima. Pre svega jer je Luka bio nestvaran, a Denver usrao protiv SAS gde ga je francuz realno nadigrao. Takve stvari lagano mogu da preokrenu narativ.


Denver je usrao protiv SASa, da, ali Denver  samo tehnički nije prvi na Zapadu, izjednačeni su na vrhu i to je drugi skor lige, i to u zajebanoj konferenciji.

  • +1 1
Link to comment

Mada dobila ih je Oklahoma tri puta ako se ne varam. Ja bi ipak to urucio troimenom kanadjaninu, barem da debeli udje u plej of bez pritiska.

Edited by Micko8
Link to comment
50 minutes ago, Micko8 said:

Mada dobila ih je Oklahoma tri puta ako se ne varam. Ja bi ipak to urucio troimenom kanadjaninu, barem da debeli udje u plej of bez pritiska.

 

tek 2. maja se objavljuje mvp, do tad je debeli vec uveliko u plejof modu

Link to comment

prošli put ga je motivisalo kad su ga zaobišli na glasanju u  regularnom delu, pa je pokidao plejof da pokaže ko je pravi mvp

 

sad je upitno šta će biti u po, imaće i ostali šansu

Link to comment

Prosle sezone je imao i zdravu ekipu. Inace kada su zajedno u plej of-u, Jokic i Marej ne gube u prvoj rundi plej of-a. E sad videcemo da li ce se tradicija nastaviti i ove sezone.

Link to comment
40 minutes ago, bags said:

Mislim da je njemu iskreno stalo puno vise do titule nego MVP.

 

Svakome je. Postoji stereotip da su američki igrači opsednuti individualnom statistikom, sa takvim majndsetom možda i možeš da se domogneš NBA lige, ali da budeš nosilac u title contenderu nema šanse. Svakome od njih je prioritet prsten i nema tog individualnog priznanja koje sa time može da se meri. Za sportistu nema ništa lepšeg od implementiranja ličnog doprinosa u timski uspeh. Govorim o najvišem nivou, u Evropi recimo, verujem da ima igrača kojima je prioritet povratak u NBA i ne mare mnogo za ovdašnja takmičenja.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...