Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Daj bre kakav Sabonis kada je u pitanju asistiranje. Kod Sabonisa su oni osnovni pasovi , nije on neki kreativan asistent , ide uz taj sistem sto furaju i to je to.  

  • +1 1
Link to comment

Ispasce namerno da se bolje spremi za repstaciju.

 

Sa druge strane, Jokic na silu uzima NBA prstenje samo da bi posle mogao da kaze da je umoran i da ne moze da igra za repstaciju.

  • Haha 5
Link to comment
20 hours ago, Micko8 said:

Luka nece dalje od prve runde plej of-a ni ove sezone.

 

luka je doveo mavse do finala konferencije sa ekipom koja je bila na nivou recimo onih 76ersa, koje je iverson doveo do velikog finala. s'tim što je snaga protivnika neuporediva

that being said, ova ekipa mavsa je značajno bolja, tako da ne bih ja otpisivao luku

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, mackenzie said:

Najveca greska Mavsa je dovodjenje staklenog Porzingisa iz Nju Jorka.

 

?

(kao knicks fan,) ja sam 'teo nervni slom da doživim;

mavsi su dali dennis smith jra, za koga su već skapirali da neće ispasti neki lud igrač, leš deandre jordana, i takođe leš wes matthewsa a dobili (pazi sad) staklenog porzingisa, timmy hardaway jra, koji im je i dalje jedan od 6-7 igrača u rotaciji, leš courtney leeja i valjda burkea

 

bez obzira što im nije uspelo sa porzingisom, ovaj trejd im je omogućio da dalje diluju igrače i prevrću roster, pošto ono što su dali ne bi niko živ uzeo osim tadašnjih knicksa i to za kolut iriškog sira a kamo za nešto drugo.

 

jedan od boljih dilova i većih pljački u skorijoj istoriji aka ne da nije greška, nego kamen temeljac današnjeg sastava.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...