Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

cela ova sezona će biti porođajna muka.....pa se valjda na kraju rodi živo i zdravo 

 

nekad mi žao bude što ne pratim NBA....tamo te boli uvo, laganica, milion utakmica, sve ti jedno dal dobio ili izgubio......da navijam za neki Orlando, Toronto, Bog da me vidi :)

 

 

Link to comment
Just now, Ted said:

nekad mi žao bude što ne pratim NBA....tamo te boli uvo, laganica, milion utakmica, sve ti jedno dal dobio ili izgubio......da navijam za neki Orlando, Toronto, Bog da me vidi :)

forumski navijaci denvera ne veruju sta citaju

  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Kakva je ovo petorka jebote, Rodi na 2, Smajli na 3, Ledej na 4 i Lesor na 5.

 

izgleda da je andjus u pravu, zeljko je prevara. 

  • Haha 1
Link to comment

Najjace sto je Srdjan u najavi rekao da ikao smo umorni od puta, bar Zeljko ima na raspolaganju svih 12 igraca. I naravno, Glas i Trifa se suse celo poluvreme..

Link to comment

Sta smo mi ako su ovi ofanzivno limitirani. Poginucemo ove sezone zbog izbora bekova.

 

Dolaskom Lesora izgubili smo Smailagica. Cele sezone slusam kako mu je 4 idealna pozicija, evo kako to izgleda.

 

I vise nemam zivaca ni volje da gledam jos jedan Rade Zagorac reclamation project. Zeljko driluje Rodija i Alena, cele sezone im ne silazi s grbace (uglavnom s razlogom), umesto da im da vise slobode i sansu da otkljucaju svoj potencijal, jer oni su igraci koji mogu da dignu ovaj tim, ne ove kesetine za koje ima bezgranicno strpljenje.

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...