Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Nije da sam sumnjao jer... Zeljko Obradovic, ali ovde se vec vide konture ozbiljne dugorocne strategije ciji je cilj da Partizan vrati na elitni nivo evropske kosarke, gde mu je objektivno i mesto. Emotiovno nisam nesto odusevljen time posto o Partizanu mislim sve najgore i zelim mu sve najgore ali vreme je da se polako ustalasa i razjebe ova Zvezdina mrtva bara sa osvajanjem ABA liga samo da bi se plodovi tog osvajanja prosipali na sredini sledece sezone zbog cincarsko-pirotsko-skotskog mentaliteta menadzmenta tog kluba. Posle ko zna koliko godina u jednom nasem klubu konacno vidimo pravi pravcati plan koji se gradi od temelja i namerava da podigne cvrstu gradjevinu, to je jako lepa vest i za Partizan i za srpsku kosarku u celini.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

Ko ce da gleda tekme sa Tegijem?

 

Dangubić i Zagorac su što kažu Ameri u lame duck vremenu. Oni su već bivši igrači samo imaju ugovor. 

  • Hvala 1
Link to comment

jedno, možda glupo, pitanje. da li je Tristan domaći igrač, po tim našim propisima? znam da sam sam se šokirao prošle ili pretprošle godine kada sam saznao da Gordić nije bio domaći igrač. 

Link to comment

Jeste domaci igrac.

 

Ne znam jel jos uvek na snazi u Pasteta ligi ono pravilo o "reprezentativnoj nacionalnosti"? Kao domaci igraci su samo oni koji mogu da igraju za reprezentaciju?

Link to comment
47 minutes ago, harper said:

Nije da sam sumnjao jer... Zeljko Obradovic, ali ovde se vec vide konture ozbiljne dugorocne strategije ciji je cilj da Partizan vrati na elitni nivo evropske kosarke, gde mu je objektivno i mesto. Emotiovno nisam nesto odusevljen time posto o Partizanu mislim sve najgore i zelim mu sve najgore ali vreme je da se polako ustalasa i razjebe ova Zvezdina mrtva bara sa osvajanjem ABA liga samo da bi se plodovi tog osvajanja prosipali na sredini sledece sezone zbog cincarsko-pirotsko-skotskog mentaliteta menadzmenta tog kluba. Posle ko zna koliko godina u jednom nasem klubu konacno vidimo pravi pravcati plan koji se gradi od temelja i namerava da podigne cvrstu gradjevinu, to je jako lepa vest i za Partizan i za srpsku kosarku u celini.

 

Otprilike je meni sličan post bio na pameti ali mi je drago da ga je sročio neki drugi ciganin :D  Zvezda je imala čitavu deceniju da postavi 1 preozbiljan sistem sa proizvodnjom igrača, umesto toga dobili smo beskonačno rabljenje jednih te istih igrača i sezone koje su se pretvorile u dan mrmota. Možda je vreme da neko drugi to uradi umesto Zvezde.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

Otprilike je meni sličan post bio na pameti ali mi je drago da ga je sročio neki drugi ciganin :D 

 

to je ta razlika. mi ovde ne mislimo o Zvzedi sve najgore. poštujemo pravilo "o pokojniku sve najbolje" :D

  • Haha 6
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...