Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

17 minutes ago, Ted said:

 

to je ta razlika. mi ovde ne mislimo o Zvzedi sve najgore. poštujemo pravilo "o pokojniku sve najbolje" :D

 

Bićre dovoljno da nas sahrane i u sledećem derbiju da se kompletiramo sa plejom

  • +1 3
Link to comment
29 minutes ago, ZokiAsov said:

Divan potpis, nadajmo se da se nece ispostaviti da su u realu prepoznali da je kesa iz maksija i bili u pravu

 

dosta jugoslovena je proslo kroz real poslednjih godina, doncic je cudo, ali sa ostalima se nisu usrecili. tisma, mario nakic, radoncic, tristan...

Link to comment

Sad imamo amerikanca sa albanskim pasosem, amerikanca sa srpskim pasosem, srbina sa spanskim pasosem. Fale nam spanac sa albanskim pasosem i albanac sa spanskim pasosem

  • Haha 4
Link to comment
18 minutes ago, Nikodije said:

 

 ali sa ostalima se nisu usrecili. tisma, mario nakic, radoncic, tristan...

Igor rakocevic

Edited by shimpr
  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, shimpr said:

Sad imamo amerikanca sa albanskim pasosem, amerikanca sa srpskim pasosem, srbina sa spanskim pasosem. Fale nam spanac sa albanskim pasosem i albanac sa spanskim pasosem

 

moš misliti taj hit Jose Maria Dermaku.....ili Gazmend Esperanca

 

Link to comment

eh, sta znam.

 

ko god da otpadne, ako neko otpadne, ne bih ocekivao da tristan igra neke znacajnije minute ove sezone. oni mogu samo na ustrb balse da dodju, a da menjas jednog igraca koga si nesto ucio pola sezone drugim koga tek treba da ucis, nema previse smisla. 

Link to comment

@Joe D jel tristana vidiš kao 4 ili 5?

 

Ne vidim ja baš nekog stalnog kandidata za tegijevog drugara. Deluje mi da će da se vrte kapiteni (zagor, dangubic i trifa) u zavisnosti koliko zacrcene zeljka na treningu, rodion može ponekad ako nastavi sa psihičkim problemima u napadu. Kopriva/Tristan u nekim pedagoškim merama mogu da preskoče neku utakmicu.

Link to comment

Сад пише Уцарт да Реал добија обештећење ако ‘мали’ оде из ккп-а у нба. Из те перспективе ми га разигравамо, трпимо сва његова неминовна срања док не постане играч и онда нам га покупи неки Вашингтон а лова капне Реалу.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...