Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

18 minutes ago, sigurnost said:

zasto onda tako niste i napisali. ko o cemu grobari o moralu.

u cijem ste vi vlasnistvu?

drustveno preduzece gde se predsednik bira na izvrsnom odboru SNSa.

 

Mise Tumbasa i Dragana Mancea. 

 

Jebem ti..uzmes dve titule u par nedelja i to nije dosta da se opustis i uzivas nego se jebenises pokusavajuci da ubedis najljuceg protivnika da on nije manje govno od tebe. 

 

Mene bi tacno bolela patkica da se time bavim..ali..ja spavam mirno :)

 

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Mise Tumbasa i Dragana Mancea. 

 

Jebem ti..uzmes dve titule u par nedelja i to nije dosta da se opustis i uzivas nego se jebenises pokusavajuci da ubedis najljuceg protivnika da on nije manje govno od tebe. 

 

Mene bi tacno bolela patkica da se time bavim..ali..ja spavam mirno :)

 

stvarno nemas ni stida ni srama.

Link to comment
1 minute ago, sigurnost said:

stvarno nemas ni stida ni srama.

 

Naravno da nemam. 

Zasto bih ?

 

Ti se dovoljno za obojicu izgleda sramis & stidis onoga sto se slikao sa salom Zvezde, cim te to toliko svrbi :)

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, SNARC said:

 

Mise Tumbasa i Dragana Mancea. 

 

Jebem ti..uzmes dve titule u par nedelja i to nije dosta da se opustis i uzivas nego se jebenises pokusavajuci da ubedis najljuceg protivnika da on nije manje govno od tebe. 

 

Mene bi tacno bolela patkica da se time bavim..ali..ja spavam mirno :)

 

Zamisli koliko bi tek pregoreli da se desilo da slučajno nisu osvojili neku od titula.

Ovako smo dobili light verziju gde smo mi najveći naprednjaci, a samo oni uspevaju da pokvare Vučićeve planove uz twist da je baš licemerno što ne igramo KLS i što se samo na Partizanovim utakmicama čuje čuveno skandiranje...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Dok ste pobedjivali niste skandirali, sto?

 

Ove sezone bio sam na cca 10 tekmi..sto fuzbala sto kosarke. Ne secam se da je jedna prosla bez cascavanja duha koji lebdi nad vasim stadionom. 

 

To ako likovi sa Arene ili RTS-a umeju da priguse skandiranje..to nema veze sa nama.

I da, ruku na srce, nije bas da je ogromna vecina ljudi skandirala, moram da priznam.

Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

Dok ste pobedjivali niste skandirali, sto?

Jesmo. Bilo je skandiranje od samog početka sezone kada je rezultatski teklo med i mleko. Većinom je počinjalo oko dela gde su bili sezonci. U jednom delu je utihnulo pa su organizovani preko puta na 2-3 utakmice Mladićovali i pevali Brankici, ali je svakako daleko češće bilo pevanje Vučiću.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Milosh76 said:

Dok ste pobedjivali niste skandirali, sto?

 

100x ako ponoviš nešto neće postati istina magično. 

  • +1 4
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...