Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Ovi kažu da bi Tristan trebalo da potpiše višegodišnji ugovor. Lepo, 2003. godište.

Glas, Smajli, Madar, Trifa, Koprivica, Tristan, još malo da stasaju Tarlać, Radovanović. Biće tu materijala.

Link to comment
2 hours ago, shimpr said:

Pominje se Tristan. Pod kosem on, lesor, ledej, koprivica i alen. Ima svi da beze iz reketa. Sa njim imamo tri petorke. Prva petorka: panter, avramovic, zagorac, alen, ledej. Druga petorka: madar, glas, danguba, tristan i kopriva. Treca petorka: mur, trifa, kuruc, miletic i lesor. Na klupi zeljko obradovic

Dijego Tristan? Može. Pitanje je samo da li ga želi Stanoje. Da li mu se uklapa u koncepciju?

Link to comment

Tristan je najveći srpski talenat od Jokića do danas. To se ne propušta. Koliko god para da daju za njega, isplatiće se.

 

Da daju Telekom pod hipoteku, isplatilo bi se.

 

 

  • +1 1
Link to comment

sviđaju mi se obrisi tog tima, naravno ako se sve to ostvari

 

mardar, glas, kopriva, trifa, smajli, tristan…

 

 

da ostanu godinu, dve, pa da zapevamo crne koseeee, niko ne miluuuuuje

čekam tebe da ostvarim jedan davni saaan

  • +1 1
Link to comment

Ne bih da kvarim zurku, ali ne vidim razlog zbog kog bi se real odrekao tristana. Jedino ako im u upravi sede neki spanski vazura i iliev.

 

Vest je prvi  preneo onaj grk koji nam je vec sklopio petorku: pengos, slukas, kalinic, bjelica, udo.  Evo da mi uzmemo da lupetamo verovatno bi nekog igraca pogodili, on pak nikad

 

Jeste objavio i pbg koji ima dobre informacije iz kluba, pogotovo kkpa, ali opet mi nesto ne deluje verovatno

  • +1 2
Link to comment

I sam Raskovic je nedavno na instagramu objavio crno-belu fotku Vukcevica i tako dao hint da se nesto sprema. Razlog da ga Real da nekome na pozajmicu moze da bude zelja da vise igra, ali nema bas logike da raskida ugovor s njim. Opet ni kod nas trenutno nema mesta, i minutaza bi mu bila skromna, tek sledece kad ode Lessort moze da dobije vise prostora..

Link to comment
22 minutes ago, ZokiAsov said:

Ne bih da kvarim zurku, ali ne vidim razlog zbog kog bi se real odrekao tristana. Jedino ako im u upravi sede neki spanski vazura i iliev.

 

Vest je prvi  preneo onaj grk koji nam je vec sklopio petorku: pengos, slukas, kalinic, bjelica, udo.  Evo da mi uzmemo da lupetamo verovatno bi nekog igraca pogodili, on pak nikad

 

Jeste objavio i pbg koji ima dobre informacije iz kluba, pogotovo kkpa, ali opet mi nesto ne deluje verovatno

:blink:

 

jel se to neko cese o ovo slavno ime?

Link to comment
45 minutes ago, ZokiAsov said:

Ne bih da kvarim zurku, ali ne vidim razlog zbog kog bi se real odrekao tristana. Jedino ako im u upravi sede neki spanski vazura i iliev.

 

Vest je prvi  preneo onaj grk koji nam je vec sklopio petorku: pengos, slukas, kalinic, bjelica, udo.  Evo da mi uzmemo da lupetamo verovatno bi nekog igraca pogodili, on pak nikad

 

Jeste objavio i pbg koji ima dobre informacije iz kluba, pogotovo kkpa, ali opet mi nesto ne deluje verovatno

nista  neobicno za real, obicno oni salju klince na pozajmice kad nema mesta u timu, retko koji se vrati. drugo je pitanje koliko bi tristan imao prostora u partizanu ove sezone, verovatno ne previse.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...