Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

1 minute ago, *edited by mod said:

Najlošija odbrana koju smo odigrali ove sezone + gomila promašenih zicera. Ne znam šta je sa Kurucom baš bolno očigledno ne sme da šutne već samo vraća lopte, kao da ima zabranu.

Frka mu je, vidi se baš dobrano. Sindrom Zagor iz prošle sezone

Link to comment

da, zanimljivo je to sa Kurucom, meni se čini da je barem u tri navrata bio na trojci i nijednom nije opalio. protiv Hamburga je šutno dve trojke, obe pogodio.

 

mene najviše interesuje utakmica u Ljubljani protiv Cedevite. hoću te smradove da dobijemo 20 razlike, želim to više nego leba da jedem.

Link to comment

Faul Smailagica je bio. Mozda je fauliran pre, ali je bez razloga panicio, obadao se i bacao rucerde umesto da jednostavno doda saigracu.

 

Nekad je tesko razumeti sta Zeljko radi u odbrani i sta hoce da postigne. Potpuni rezon je bio da Aleksa onim rucerdama pritisne Smitha koji ume da bude kritican. Imas popularni small foul, situaciju u kojoj bi sudije samo prelom ruke svirale kao faul, komotno si mogao da trapujes taj pik,  a ti ih pustis da oni odigraju sta zele i da zavisis od suta u ritmu.

  • +1 3
Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

Faul Smailagica je bio. Mozda je fauliran pre, ali je bez razloga panicio, obadao se i bacao rucerde umesto da jednostavno doda saigracu.

 

Nekad je tesko razumeti sta Zeljko radi u odbrani i sta hoce da postigne. Potpuni rezon je bio da Aleksa onim rucerdama pritisne Smitha koji ume da bude kritican. Imas popularni small foul, situaciju u kojoj bi sudije samo prelom ruke svirale kao faul, komotno si mogao da trapujes taj pik,  a ti ih pustis da oni odigraju sta zele i da zavisis od suta u ritmu.

Nismo imali faul, Alen nas je izbacio iz bonusa faulom u napadu.

Meni je potpuno neshatljiv koncept odbrane sa 3 visoka, kada nas ceo meč pretrcavaju. Dodatno još i insistiranje na preuzimanjima.

Link to comment

Smailagić je tri gluposti napravio kad se lomilo......prvo se igrao pleja i lagano izgubio loptu na prenosu......onda tri sekunde u reketu.....pa faul u napadu. sve što je napravio efikasno je poništio, pa puta dva

Edited by Ted
Link to comment

"Bilo je jasno da igramo bez koncentracije, da se rade nerezonske stvari u napadu, a da se neko drugi uvek čeka u odbrani. Tako na kraju dođeš u situaciju da oni postižu poene iz ofanzivnih skokova i u tranzicjii posle naših grešaka. To je stvar trčanja, dobrog mečapa u odbrani od kontranapada - mi to nismo radili. Primiti 55 poena u prvom poluvremenu je neverovatan broj, ali za to idu zasluge igračima Mege", dodaje Obradović.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Imali smo faul. Možda nisu hteli da ga naprave jer bi onda Mega imala napad do isteka vremena. Mada imajući u vidu da nismo imali tajmaut..

Uh, sad vidim na snimku, izvini @J.R. Cash na ispravci. Bio sam ubeđen da je na velikom semaforu pisalo da imamo 4 faula.

 

Ispostavilo se da su presudile one 3 trojke na kraju 1/2 kada su prvi put otišli na dvocifrenu prednost. Onda smo celo drugo poluvreme jurili veliku prednost i to tako što smo u obe četvrtini imali nalete, ali nikako nismo uspeli da povedemo i iskoristimo momenat, nego su nam brzo bežali opet na istu razliku.

 

A realno je glupo bilo šta analizirati posle ovakve naše mlitavosti.

Link to comment

Аврамовић је жестоко сјебао ствари и у оној контри на крају када смо из ситуације 4 на 2 успели да добијемо само два бацања Лесора (од којих је једно промашио) уместо да дамо кош лагано, поведемо 1 разлике и остане нам и нешто више времена на крају за задњи напад. Али то је слика и прилика Аврамовића.

 

У сваком случају нисмо ни заслужили победу.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

"Bilo je jasno da igramo bez koncentracije, da se rade nerezonske stvari u napadu, a da se neko drugi uvek čeka u odbrani. Tako na kraju dođeš u situaciju da oni postižu poene iz ofanzivnih skokova i u tranzicjii posle naših grešaka. To je stvar trčanja, dobrog mečapa u odbrani od kontranapada - mi to nismo radili. Primiti 55 poena u prvom poluvremenu je neverovatan broj, ali za to idu zasluge igračima Mege", dodaje Obradović.

neke stvari se očigledno nikad ne menjaju. naravno, kao i pre 17 godina, on nije kriv ni za šta, znači nema nikakav uticaj ni odgovornost za pripremu utakmicu, za motivacijiu igrača, kako se preuzima u odbrani, koje su akcije u napadu... Zaključak je jasan, veliki žoc ne može da omane - on je sve super zamislio, samo oni to nisu uspeli da sprovedu na terenu.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...