Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

danas sam po prvi put pustio dziletov i srkijev podkast, bilo dobro. nisam slusao prvi deo ali intervju sa sasom djordjevicem je bio zanimljiv. sale bio raspolozen, ne znam da li zato sto gotivi ovu dvojicu ili sta, ali zvuci ko kul lik. srki i dalje u svadji sa srpskim jezikom.

Link to comment

Ja isto preslušao samo intervju, Džile bio tih (valjda iz postovanja) i pustili su celavog da se rasprica, zato bila dobra epizoda. Celavi sjajan, kao i uvek.

 

Upisao sam se kad je rekao da Bogdan i ekipa igraju “World of Warlock” :lol: 

Link to comment

Imao sam priliku da Saleta pre neku godinu vidim u bas bezveznoj situaciji posle neke utakmice. Covek je ispao takva uobrazena i umisljena sisa da to nije normalno. Situacija je bila tipa "prilazi mu malo dete da ga ljubazno i vaspitano potpise loptu", ovaj se prvo pravi da ne primecuje (iako stoji potpuno sam), dete gleda levo-desno, ne zna sta ce, pita ponovo, a ovaj i dalje zagledan negde ispred prolazi kroz dete, okrece ledja i odlazi. Mozda mu je to bila zuta minuta, al da je ispao seronja, ispao je.

Link to comment
42 minutes ago, Lord Stef said:

Zoc se probudio sa mamurlukom koji bi ubio konja, stukao litar vode i dva aspirina i vratio se u krevet. Nista pre tri popodne.

 

I onda mora pravo na neki porodični ručak, možda će da bude nešto tamo pred večeru ali umeju ti ručkovi da se oduže

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

Ako nadje Mutu negde usput najebali smo, nece se zavrsiti dernek nedeljama

 

Ovo me podseti na jednu od najboljih izjava ikada u srpskoj košarci.

 

Kada je Obradović ponovo preuzeo reprezentaciju 2004, Muta se javio u fazonu "Okej, svaka čast Obradoviću, ali kada ćemo mi mlađi da dobijemo priliku sa reprezentacijom?"

 

Želimir Obradović (1960.)

Miroslav Nikolić (1956.)

 

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Jedino ako ga nahvataju pre rucka, ali tajming mora da bude besprekoran. Ako kafetini nisu jos poceli da deluju moze Zoc da ih otera u 3 kurca i onda nista do sutra.

 

Samo bez trola i flejma gospodo.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Ovo me podseti na jednu od najboljih izjava ikada u srpskoj košarci.

 

Kada je Obradović ponovo preuzeo reprezentaciju 2004, Muta se javio u fazonu "Okej, svaka čast Obradoviću, ali kada ćemo mi mlađi da dobijemo priliku sa reprezentacijom?"

 

Želimir Obradović (1960.)

Miroslav Nikolić (1956.)

 

 

muta nikolic, mladji referent.

 

na celoj naslovnoj strani zurnala zvalava spodoba  najavljuje robijin dolazak. ni stida ni srama.

Link to comment
2 hours ago, Lord Stef said:

Samo bez trola i flejma gospodo.

 

I ako može bez gebelsa, ajhmana i sličnih. Osim što je potpuno besmisleno, stvarno nema potrebe da ta imena đubre ovu temu.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...