Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

2 hours ago, copkillah said:

Inače Žoc se probudio, ali mu je prazan telefon od sinoć, neće da ga uključuje dok se malo ne napuni, javiće se ubrzo.

 

 

Ipak će sačekati da ga napuni do 100%. Ne sme odmah da ga vadi, degradiraće mu baterija tako da mora još da bude unutra.

Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

 

Kakve to veze ima sa igranjem za Partizan i Zvezdu po godinu-dve zbog "interesa srpske košarke"?

srpski igraci su produkt srpske kosarke. misko zastupa srpske igrace i u interesu mu je da  budu u sto boljoj situaciji za dalji razvoj karijere. svaki agent bi sigurno voleo da su nasi najjaci klubovi dobra destinacija za njegove klijente, to je uvek najbolja opcija ako postoji. zadnjih godina nije bila. ako samo proglasis da je interes da igraju u zvezdi i partizanu zato sto je to tako, naravno da ce da odjebe. 

Link to comment
34 minutes ago, copkillah said:

 

Pa za pašteta ligu, čak i većinu utakmica ABA lige je taman po meri.

 

 

To niko nije rekao da je bolje, a svakako da bi Željko privukao još gledalaca.

jbg. 2021 godina

pricao je grbovic valjda u onom jednom intervjuu zasto arena i delovalo je prilicno smisleno

 

partizan (a i zvezda) ako hoce da opstanu na evropskom nivou, moraju koristiti hale poput arene

 

 

nego, pokazala se tacnom ona moja prica da vucic ne zeli unistenje partizana, vec da preko blizanaca kupuje narodne mase i salje poruku o srbiji kao gigantu :fantom:

koliko god da kosta zoc sto direktno, sto indirektno, jer uz njega sigurno idu i ozbiljnija ulaganja u ekipu to su i dalje smesno mala sredstva za pre svega marketing koja ova vlast dobija

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

nego, pokazala se tacnom ona moja prica da vucic ne zeli unistenje partizana, vec da preko blizanaca kupuje narodne mase i salje poruku o srbiji kao gigantu :fantom:

koliko god da kosta zoc sto direktno, sto indirektno, jer uz njega sigurno idu i ozbiljnija ulaganja u ekipu to su i dalje smesno mala sredstva za pre svega marketing koja ova vlast dobija

 

a možda samo želi da prirodnim putem eliminiše ono "Vučiću pederu" sa tribina? :lol:

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

a možda samo želi da prirodnim putem eliminiše ono "Vučiću pederu" sa tribina? :lol:

 

 

to je bonus poen

ako bude rezultata ocas posla ce se prica promeniti

nazalost to je tako kod nas

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

to je bonus poen

ako bude rezultata ocas posla ce se prica promeniti

nazalost to je tako kod nas

 

Neće, to skandiranje može da eliminiše samo na isti ili sličan način kao prošli put.

 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Neće, to skandiranje može da eliminiše samo na isti ili sličan način kao prošli put.

 

 

Videćemo, ništa ne uspeva kao uspeh™

Edited by Nikodije
Link to comment

@copkillahok, jbg glupo se ubedjivati, sumnjam da ce i jedan od nas promeniti misljenje

 

ja zapravo ne ciljam na to da ces ne znam ti, ljudi sa foruma koji navijaju za partizan, pa ni vecina koja je pratila partizan u ovim losim godinama za vas promentii pesmu

 

ali verujem da ce se arena ocas napuniti partizanovcima koji pevaju drugaciju pesmu 

Edited by pbg12345
Link to comment

Ja se nadam da neće, ti ljudi jedu odnosno ne jedu leba i plaćaju račune kad izađu iz sale. Taj krik nije samo nezadovoljstvo stanjem u Partizanu. Valjda.

  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

ali verujem da ce se arena ocas napuniti partizanovcima koji pevaju drugaciju pesmu 

 

Pa to sam i ja rekao :D

 

Nego se zajebavam na račun njegovog bolesnog ega, pa me ne bi čudilo i da to bude jaka motivacija (pored onoga što si ti naveo)

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Joe D said:

srpski igraci su produkt srpske kosarke. misko zastupa srpske igrace i u interesu mu je da  budu u sto boljoj situaciji za dalji razvoj karijere. svaki agent bi sigurno voleo da su nasi najjaci klubovi dobra destinacija za njegove klijente, to je uvek najbolja opcija ako postoji. zadnjih godina nije bila. ako samo proglasis da je interes da igraju u zvezdi i partizanu zato sto je to tako, naravno da ce da odjebe. 

 

O tome i pričam. Naravno da bi njemu valjalo da igrači koje zastupa igraju EL i EK, ali ne pada mu na pamet da ih šalje u KKP i CZ samo zato što to tako treba.

 

Ja sam budala što uopšte klikćem da vidim post lika koji mi je na ignore i odgovaram na te gluposti...

Link to comment
10 minutes ago, pbg12345 said:

@copkillahok, jbg glupo se ubedjivati, sumnjam da ce i jedan od nas promeniti misljenje

 

ja zapravo ne ciljam na to da ces ne znam ti, ljudi sa foruma koji navijaju za partizan, pa ni vecina koja je pratila partizan u ovim losim godinama za vas promentii pesmu

 

ali verujem da ce se arena ocas napuniti partizanovcima koji pevaju drugaciju pesmu 

 

Da se ne zajebavamo, nevezano za to koja uprava i koja vlast je na snazi, postoji jedno jedino ime koje među navijačima Partizana može da izazove nepodjeljenu podršku. Nije to ni Dule Vujošević, iz raznoraznih razloga, svakako nije to ni Đorđević. O ostalima ne vrijedi ni raspravljati.

 

Svi znaju zbog čega oni to rade ali ovde se ne radi o njihovim motivima. Ova vlast neće otići skoro a i kad ode pitanje je šta će doći posle. Sebično ćemo zapušiti noseve jer želimo da gledamo košarku na kakvu smo navikli godinama unazad i da se identifikujemo sa klubom koji ima neku ambiciju.

Edited by keitel
Link to comment
  • Redoran changed the title to KK Partizan 2021/22
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...