Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Drugari, ja sam odveć operisan od košarke da bih vam solio pamet po ovom pitanju, ali moje dve lire idu otprilike ovako: ako je Žoc u stanju da vaspostavi kakav-takav sistem koji će periodično izbacivati dobre igrače koji su materijal za reprezentaciju i koji uz pomoć nekoliko dobrih stranaca (a ne čitave legije) mogu da odigraju nešto u Evrokupu/FIBA LŠ i pošteno se pobiju sa tenkistima u ABA, meni je to sasvim dovoljno.

 

Uopšte ne vidim svrhu da se tu uspu neki milioni kako bi za godinu ili dve Partizan dostigao nivo stabilne EL kante koja služi za popravljanje koš razlike, sa jednim do nijednim domaćim igračem u startnoj petorci. Meni to od Partizana stvarno ne treba, s tim da naravno poštujem drugačije stavove i očekivanja. Ne znam da li je Žoc čovek za takve misije ili je više za neke instant pokušaje kao Trinki, od ovog sada verovatno može da bude samo bolje.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, copkillah said:

Inače Žoc se probudio, ali mu je prazan telefon od sinoć, neće da ga uključuje dok se malo ne napuni, javiće se ubrzo.

 

 

Proradio mu telefon, napokon.

Link to comment

Meni svakako ovo djeluje kao nešto čime se čovjek nije bavio posljednjih 30 godina, ali taj dovoljno košarke ima u malom prstu da će se očas posla prešaltati u ovaj mod vođenja kluba, uz naravno Savića. A očigledno ima i taj momenat izazova i ljubavi prema imenu Partizan.

Link to comment

za tako nešto se zna ko se angažuje, ali je taj trener prognan iz srbije


jbg imamo žoca i ćelavog saloa od trenera

mora jedan od ta dva

 

e

ukoliko se ovo zaista desi biće isključivi razlog ono skandiranje u hali protiv mege

 

jebe se žvalavom za kkp

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment

Zoc trazio jos jedan dan da razmisli. Ostoja poludeo, oterao ga u kurac. Sutra Dzikic potpisuje na dve godine

Edited by ZokiAsov
Link to comment
24 minutes ago, ZokiAsov said:

Zoc trazio jos jedan dan da razmisli. Ostoja poludeo, oterao ga u kurac. Sutra Dzikic potpisuje na dve godine

To sam i ja cuo. 

 

Navodno Dzikic trazi da mu dovedu Derela Vilijamsa.

Link to comment

 

 

Αυτή τη στιγμή, η EuroLeague έχει 13 εγγυημένα συμβόλαια και στόχος της είναι να φτάσει στα 16. Partizan και Virtus Bologna θα πάρουν από ένα και αναζητείται η τελευταία ομάδα του παζλ.

 

:fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...