Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

5 minutes ago, Tresko said:

A jel možeš ti svoju psihodramu kako Vučić nema nikakve veze sa zvezdom i kako je zvezda sve sama postigla i postala nekakav gigant, da furaš na nekom drugom topiku, a ne ovde. Ne samo da je neukusno, već i jako iritantno.

To si učitao, ne mislim da Vučić nema veze sa Zvezdom. Bez ironije sam ubeđen sam da on lično odlučuje o finansiranju blizanaca i da je to što on obezbedi ogroman deo ukupnog budžeta. Ne znam koliko je uključen u day to day funkcionisanje kluba, ako ti znaš ili želiš da nagađamo možemo da nastavimo na KKCZ topiku.

Edited by Heaviside
Link to comment

Ako u godini posle korone sa Žocom kao trenerom treba da igramo u Hali Sportova onda nek se ugasimo odmah. Arena je skroz dobro rešenje ako može tamo i da se trenira u maloj sali, što je do sad moglo. 

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

Pusti čoveka da piše šta hoće. Izrazito je retardirano terati ljude sa topica, ako je to slučaj na CZ temama ne mora da bude ovde. 

Nisam ga ja niti terao sa topika, niti sam rekao da ne može da piše. Samo sam ga uljudno zamolio da ne piše više tu mantru o tome da Vučić nema veze sa zvezdom, nego da je su sve oni to sami uradili porodičnim konceptom, jer je iritantno.

Drugačije nek piše kad i šta hoće.

Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

 

 

Naravno, nego mislim da su vrlo male šanse da se to desi, da neće biti potrebe da ide bilo gde pre NBA lige.

 

razmišljam na malo staromodan način, ako gradiš tim potrebni su ti trener, plej i centar. imaćete trenera, imate perspektivnog pleja i prevrnućete nebo i zemlju za perspektivnog centra. 

 

naravno, petrušev ima potencijal za NBA, ako ne izađe na ovaj draft ili ako bude izabran u drugoj rundi kakva su neka predvidjanja sve je moguce. sa druge strane ako upadne u reprezentaciju na olimpijadi idobro odigra predolimpijski turnir vidjecemo. mislim da nisu toliko male sanse ali bih zagrizao, mislim da vredi.

Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Kako kad je manja od Pionira?

 

Pa za pašteta ligu, čak i većinu utakmica ABA lige je taman po meri.

 

2 minutes ago, theanswer said:

Ako u godini posle korone sa Žocom kao trenerom treba da igramo u Hali Sportova onda nek se ugasimo odmah. Arena je skroz dobro rešenje ako može tamo i da se trenira u maloj sali, što je do sad moglo. 

 

To niko nije rekao da je bolje, a svakako da bi Željko privukao još gledalaca.

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

 

razmišljam na malo staromodan način, ako gradiš tim potrebni su ti trener, plej i centar. imaćete trenera, imate perspektivnog pleja i prevrnućete nebo i zemlju za perspektivnog centra. 

 

naravno, petrušev ima potencijal za NBA, ako ne izađe na ovaj draft ili ako bude izabran u drugoj rundi kakva su neka predvidjanja sve je moguce. sa druge strane ako upadne u reprezentaciju na olimpijadi idobro odigra predolimpijski turnir vidjecemo. mislim da nisu toliko male sanse ali bih zagrizao, mislim da vredi.

 

Koga?

  • +1 1
Link to comment

Jaramaz verovatno. 

 

Miško odavno ne šalje top prospekte u blizance i sumnjam da će promeniti tu politiku, ali bi bilo super kada bi Petrušev prošao kroz Obradovićeve ruke.

Link to comment
29 minutes ago, April said:

Da li nam je neophodan pored Veselog

Sent from fav toy
 

Biće lepo gledati njega i Vestermana u Partizanovom dresu.

Link to comment
11 minutes ago, Heaviside said:

Jaramaz verovatno. 

 

Miško odavno ne šalje top prospekte u blizance i sumnjam da će promeniti tu politiku, ali bi bilo super kada bi Petrušev prošao kroz Obradovićeve ruke.

Petrusev je ocigledno lik koji je vrlo rano zacrtao sebi da hoce da bude NBA igrac i sve njegove odluke su isle u tom pravcu, i ako on proceni da je to dobro za njegovu buducnost, moze da se desi. On mislim da nije ni imao agenta pre nego sto je potpisao za Megu. Druga stvar je sto ne verujem da ce to da se desi jer je ocigledno ima zelju da ode. Ja nisam siguran da je to dobro u ovom trenutku, ima on jos dosta stvari da ispravlja, ali tako je kako je. 

Link to comment
26 minutes ago, Tresko said:

Nisam ga ja niti terao sa topika, niti sam rekao da ne može da piše. Samo sam ga uljudno zamolio da ne piše više tu mantru o tome da Vučić nema veze sa zvezdom, nego da je su sve oni to sami uradili porodičnim konceptom, jer je iritantno.

Drugačije nek piše kad i šta hoće.

 

To jeste porodični koncept porodice Čović, pozapošaljavao je sve šurnjaje i jetrve u klub i uključio svoje fmp čedo u sistem. Sve to naravno izdašno finansirano državnim parama, ali know how je Čovićev, obaška što je Čović postavljen tu za vreme Đilasa, dakle nije Vučićev kadar. Koliko god ga ja ne voleo on je košarkaški mag za sns ekipu koja je vodila ovakav™ Partizan, a za to loše vođstvo Vučić bivao nagrađivan uvredama. Očigledno ne želi više to da sluša.

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

od cega misko zaradjuje inace?

 

Kakve to veze ima sa igranjem za Partizan i Zvezdu po godinu-dve zbog "interesa srpske košarke"?

Link to comment
  • Redoran changed the title to KK Partizan 2021/22
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...