Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

12 minutes ago, Ted said:

 

 pravio sam se da sam Koštunica :D

 

nego daj bre uputi me koga će da trenira.....ne verujem da je došao kako bi mu servirali Gagića i Šalića......hoćel biti neki vesterman, gagi, lovernj, veseli, ko ide na poziciju crnca.....ovo, ono, soma evra, pićke, zezanje, ludilo....priča li se šta okolo

Željko je general.

Čak i Gagic bi pod njegovom komandom bio ozbiljan centar.

Dobro, on nije Dule, pa da ni od čega pravi nešto, ali solidan tim može napraviti  vrhunskim.

 

Što se tiče igrača, bitno je da vole Instituciju i da igraju ispod svake cijene počastvovani time što nose sveti dres i rade sa najtrofejnijim trenerom u Evropi.

Para ce biti nesto, ali to nije primarno.

 

Ja bih pristao da jedem paštetu do penzije samo da budem pored klupe u oficijelnoj trenerci.:thumbup:

 

Link to comment
Just now, Bogotac said:

nije

?

 

Ako mislim da znam na šta ciljaš, ne brini, svestan sam toga.

 

Ali nije baš toliko jednostavno.

Edited by Milošica
Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

?

 

Ako mislim da znam na šta ciljaš, ne brini, svestan sam toga.

 

Ali nije baš toliko jednostavno.

Jeste toliko jednostavno,samo je tesko preko noci prihvatiti da onaj koji ti je svesno unistavao klub sredi Zoca i kamaru vrh igraca,posebno onima koji su ukazivali na to godinama,sad ti isti treba da klimaju glavom i raduju se rezultatima koji neminovno slede,a znaju u podsvesti sta i kako.Kako ono kazu,hleba i igara za ovdasnji plebs uvek prolaze.

 

Zato se i po svim forumima rasirila prica o Kici i legendama i lovi sa strane van drzave gde su oni rekli dosta je malog coveka i vucica,i resili da vrate klub na put uspeha.Bajke su na drugom spratu.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...