Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

27 minutes ago, nautilus said:

Мислим да вам је Петрушев нешто што се мора десити у тој варијанти. Колико год да кошта и какав год да договор постигнете са Мишком. Како ћете саставити остатак тима не знам, рано је чак и нагађати.

 

99% on će pravo u NBA

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

Obradović je na ratnoj nozi sa Miškom još od vremena kad je Spanulis prešao u Olimpijakos. 

a opet je dao milion za gudurica. sluzba je sluzba, druzba je druzba. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

Sezonske ima da odu ko alva. Arena ce biti mala da primi sve.

 

Gorece Srbija, gorece Beograd!!!

 

 

 

Dobro, sezonske se uvek dobro prodaju ako ništa drugo :D

 

Link to comment

Stabilnost u klubu, uvođenja reda u sve pore istog vam je mnogo bitnije od bilo kakve instant titule. Ako ŽOC dođe, to vam je najveći dobitak jer siguran sam on drugačije ne bi ni pristao.

Link to comment

Nema ni sjajne odnose sa Čovićem pa ništa.

 

Miško je trgovac, nije taj u ratu ni sa kim. Ako Žoc da  dobru ponudu za igrača i ako Miško procjeni da će  Petrušev u toj sredini napredovati tako da za dvije sezone može zaraditi više nego sada, dobićete ga. 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ma to se uvek prica, pa bude puno samo za Virtus.

 

Ali ovog puta ce biti stvarno..

 

Prelazak u Arenu je bio dosta glup potez, na više nivoa. Npr u Pioniru smo uvek imali najbolju posetu u celoj ABA ligi i ako je taj prosek bio 3-4k gledalaca, u Areni je ta brojka izgledala dosta nesrećno.

 

2 minutes ago, nautilus said:

Miško je trgovac, nije taj u ratu ni sa kim. Ako Žoc da  dobru ponudu za igrača i ako Miško procjeni da će  Petrušev u toj sredini napredovati tako da za dvije sezone može zaraditi više nego sada, dobićete ga. 

 

Naravno, nego mislim da su vrlo male šanse da se to desi, da neće biti potrebe da ide bilo gde pre NBA lige.

Link to comment

Ne slažem se da je to bio glup potez iako je i meni to na početku tako izgledalo. Imao si tekmu protiv Budućnosti na primer gde dodje 15000 gledalaca gde je bila dobra atmosfera a ljudi nisu stajali jedan na drugome kao kad u Pioniru dodje 7000.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Preteruje se sa faking Vučićem, bukvalno se puši priča o omnipotentnom predsedniku koju sam predsednik plasira. On će dati pare ili neće, ako dođe Obradović znači da je dao pare i ostalo je na ljudima iz Zvezde i Partizana. Najbolje da je Vučić toliki genije da zajebe jednog Željka Obradovića i jednog Zorana Savića i stavi ih u situaciju da javnosti izgleda kao da su ravnopravni sa Zvezdom, a da su u stvari osuđeni da stanu na milimetar od ABA titule kako bi i dalje sve izgledalo kao Vučiću odgovara, a Zvezda i dalje bila broj 1. 

 

Biće to neizvesna borba na terenu i radujem se tome. Zvezda ima neki kontinuitet i u timu i u organizaciji kluba, dominatnog trenera za ABA nivo i značajnu početnu prednost. Mislim da će čak i takvim veličinama kao što su Obradović i Savić trebati godina ili dve da to nadoknade. Međutim, bio bih vrlo iznenađen ako jedan Ostoja kome Vučić odjednom grune pare sa neba uspe da izgura dugoročnu priču. Čović je uspeo jer je ipak mnogo sposobniji kriminalac od Ostoje sa velikim iskustvom u košarci, politici i biznisu i generalno tata za Ostoju u svakom segmentu, a pri tome je Partizan kao klub bio mnogo slabiji kada ga je Čović "rušio" nego što je to Zvezda sada. Ali ako nekim čudom Savić i Obradović ostanu duže do dve godine Partizan će neminovno ponovo postati regionalni gigant.

A jel možeš ti svoju psihodramu kako Vučić nema nikakve veze sa zvezdom i kako je zvezda sve sama postigla i postala nekakav gigant, da furaš na nekom drugom topiku, a ne ovde. Ne samo da je neukusno, već i jako iritantno.

  • +1 1
Link to comment

Pusti čoveka da piše šta hoće. Izrazito je retardirano terati ljude sa topica, ako je to slučaj na CZ temama ne mora da bude ovde. 

  • +1 6
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

Ne slažem se da je to bio glup potez iako je i meni to na početku tako izgledalo. Imao si tekmu protiv Budućnosti na primer gde dodje 15000 gledalaca gde je bila dobra atmosfera a ljudi nisu stajali jedan na drugome kao kad u Pioniru dodje 7000.

 

Jeste, ali takvih utakmica je bilo u manjini. Hala sportova mi je dobro međurešenje trenutno.

Link to comment
  • Redoran changed the title to KK Partizan 2021/22
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...