Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Videlo se da se dosta improvizuje u napadu.. kako nemamo nekog golemog rezervnog špica? 
 
Slobodan li je Koja? [emoji3]
 
 
 
 
Što je najgore...slobodan je.

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment

Nego....kako smo igrali, kakvi smo bili? Bliže tri boda ili da budemo srećni što smo i ovaj jedan osvojili?

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
22 minutes ago, Constantin said:

Nego....kako smo igrali, kakvi smo bili? Bliže tri boda ili da budemo srećni što smo i ovaj jedan osvojili?

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

Igra sacuvaj boze i oni i mi. Drugo me zezao net pa nisam ispratio sve ali mislim da smo srecni sa bodom...

  • Hvala 1
Link to comment

Mucenje... Doduse i vrucina. Njima klinci skoro ceo tim, bas forsiraju to. Mi dva mlada golmana recimo dobra a dovodimo i udomljavamo starog. Ok je recimo nemas stopere, doveo si Vujadinovica, dobar potez. Ali mnogi dolasci su nejasni i nelogicni. Nista se ovde jos ne zna, ni ko jos dolazi, ko odlazi... Deluje ko jos jedna eto tako sezona. 

Edited by W.F.C.
  • +1 4
Link to comment

Dosta trčanja i solidne agresije naših.. u napadu tanko i ko što rekoh videlo se da se dosta improvizuje jer nema klasičnog špic igrača .. par puta se menjao sistem, 2 štopera pa 3, jedan zadnji vezni pa onda u paru Tenk i Pejovic.. igra napred često na drugu loptu, da se dobije aut, faul itd, krila na kontra stranama sa ulascima ka unutra 16m pošto nema kome da centriraju, bekovi često idu dosta visoko..

 

meni zanimljivo za posmatranje jer ovako raznovrsno se ne sećam da je neki trener probao kod nas da igra (na stranu da li to daje rezultate)

 

Kahriman mi više smrdi no što miriše, unazadio nas sa ispucavanjima.. a ni u visokim loptama nije ništa bolji 

 

E a prekide što branimo.. ubi Bože, čista sreća da nam ga nisu tako umuvali

Edited by zikaPantelej
  • +1 3
Link to comment

Meni je interesantno kod tolikog menjanja sistema kako nismo pukli ni jednu osim protiv TSCa. Takodje mi je interesantno da ne umemo da razvijemo kontru, nemamo tranziciju a mnogi igraci igraju, cini mi se, na svoju ruku.

Link to comment
6 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Meni je interesantno kod tolikog menjanja sistema kako nismo pukli ni jednu osim protiv TSCa. Takodje mi je interesantno da ne umemo da razvijemo kontru, nemamo tranziciju a mnogi igraci igraju, cini mi se, na svoju ruku.

e da čak i tranzicije hoće da igraju, vidi se jer kad dođu do lopte duboko ispred sopstvenog gola, najčešće ne ispucavaju bez veze već pokušavaju pasevima da izgrade nekakvu akciju ili polu kontru..

 

Pre bih rekao da puno toga oni hoće, ali koliko u praksi od toga uspeju da sprovedu, to je nešto sasvim drugo...

Link to comment

Arsa po drugi put kod Ivice? :lolol:

 

Šalu na stranu.. OK igrač, agresivan, puno trči, dobri prekidi, al dosta limitiran jer igra isključivo levom nogom..

 

Ovim dolascima slutim odlaske nekih od igrača koji su došli pre 2 meseca..

 

Opet, ne vidim preveliku potrebu za ovim igračima, koliko za još jednim klasičnim špicem..

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...