Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Mi imamo samo jednog kasvetnog stopera koga gaze godine... Doci se trener kad se zatvori transfer sezona i nece moci da uoblici tim nego ce morati da igra sa ovim sto ima.

 Steta bi bila da zbog jednog do dva igraca izgubimo sezonu. Nije rano da se prognozira kada se vidi kako igraju drugi timovi... CZ, Partizan, Cuka i TSC su mnogo jaki ove sezone da bi mogli da pravimo neke korekcije na polusezoni. Ima tu jos dobrih i stabilnih timova. Ako ga ne pogode sa trenerom i bar taj stoper mi cemo biti prosek ove godine.

 

Link to comment

Koliko cujem prelazni je jos oko dve nedelje? Ja sve mislim zavrsava se za par dana.

Ima li najave ko bi mogao da bude novi trener, ko su kandidati?

Link to comment

Ovaj dečko od juče baš fino postavio igru u prvih pola sata, sigurno je bolji od svih trenera tezgaroša koje inače kupujete, samo nije imao sreću da natrči na Rikija koji je juče potpuno poludeo.

Da ima pameti, Đorđević bi ostao, ali sumnjam.

edit: Đorđević, ali ne Slavoljub, nego Vladimir

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, April said:

Ovaj dečko od juče baš fino postavio igru u prvih pola sata, sigurno je bolji od svih trenera tezgaroša koje inače kupujete, samo nije imao sreću da natrči na Rikija koji je juče potpuno poludeo.

Da ima pameti, Đorđević bi ostao, ali sumnjam.

edit: Đorđević, ali ne Slavoljub, nego Vladimir

Dzaba mu dobra postavka igre kad nema odbranu.

I pitanje je koliko je kadar da promeni psihicki momenat kod igraca.

Svaka utakmica nam je ista a pocinje sa kiksevima odbrane i losim pasovima iz zadnje linije ili od strane zadnjeg veznog, onda krece nervoza i raspad sistema.

To je i sinoc bilo... Vise pasovi na trideset metara protivniku u noge...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Slavoljub i ne bi bio loše rešenje.. vojvodina ima po meni mnogo lošiju ekipu od naše, sa mnogo manje potencijala.. po fizionomiji više liče na Mladost ili Surdulicu... tkd bi Slavoljub mogao bolju pitu da napravi od naših nego li od Novosađana

 

Ruku na srce i naši balvani neće da igraju.. dok je tako, suvišno je išta više komentarisati

Link to comment
Goran Stevanovic, bivsi igrac Partizana
Zar on ne beše trener Napretka, skoro...
Ne sećam se da je napravio neki rezultat.... Ili se ne sećam

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
39 minutes ago, Boki Nis said:

Zar on ne beše trener Napretka, skoro...
Ne sećam se da je napravio neki rezultat.... Ili se ne sećam

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Ma ocaj brate...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...