Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Pa prvo od sebe i treba polaziti, najteže je biti realan i samokritičan.
Najlakše je kukati na druge i za svoje neuspehe okriviti nekog trećreg šta nam rade.
uhvatili ste se pre dve sezone u kolo sa fudbalskim mutljavinama na političkoj bazi, sad bi dali 2 dukata diziđete, jbg
Pa to i kažem!Npr.kad bi sami sebe kritikovali od ovih velikih naših blizanaca ne bi mogli da dođemo na red! Oni su pokrali sva moguća prvenstva od Raspada Juge pa do danas i nešto ne čujem da se samo kritikuju!?


Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Pa ne osluškuješ dobro, na ovom forumu imaš navijače oba kluba koji itekako kritikuju svoje uprave i njihovu (ne)sportsku politiku.

Problem je što će uprave terati po svome sta god navijačimislili o njima. Mi obični simpatizeri i navijaci ne možemo ništa više od skandiranja "uprava napolje!" na tribinama, i to ako smemo :ph34r:

 

Meni je žao uslovno rečeno 'manjih' kubova jer su osuđeni na redovnu sudijsku nepravdu u utakmicama protiv Blizanaca, ili te godine omiljenog kluba. Jedini način za njih je da se fokusiraju na svoj tim, personalna rešenja u stručnom štabu, žesktok rad u se i u svoje kljuse.

Kad god se uđe u vanterensko mešetarenje i zakulisne radnje, na kraju balade ne završi se dobro po taj klub. (Blizanci excluded)

Link to comment

Ma upravu ste i treba da nas trpaju. Živeli blizanci, najveći i ostali poštenjaci srpskog fudbala! Radnički je iznad svih pa i ove situacije. Mene ne zanima ni uprava ni niko, zanima me samo svoj klub sa bogatom istorijom. Radnički nije Tončev niti bilo ko drugi! Svi su oni prolazni, klub ostaje kao što je i opstao dugih 98 godina raznorazne ljude i situacije. Nažalost mnogi to neće shvatiti nikad. Sportski pozdrav.

  • +1 1
Link to comment

Ne mešajte samokritiku i tzv. autošovinizam....autošovinizam je termin, izmišljen, zbog ovih koji uvek tvrde da njihovo govno miriše, a ostala smrde...

Link to comment
Cenim sami da će se prejebemo

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Ja bih izbacio veznik "se" i ubacio "ih", a isto tako bih izbacio slova "r" i "e", a ubacio "o" tako da to zvuči milozvučnije....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
Ja bih izbacio veznik "se" i ubacio "ih", a isto tako bih izbacio slova "r" i "e", a ubacio "o" tako da to zvuči milozvučnije....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Nau aj si ..56507f4478d70a7b4ef44babb40fae19.jpg

Sent from my MI 6 using Tapatalk


Link to comment

Dobar pokazatelj za nase sanse, ciljeve i ambicije ce bude u svakom slucaju. Nisam ih gledao, nemam pojma kakvi su sad ali vidim tri utakmice tri pobede. Neko ce nekog iskeca...

Link to comment
32 minutes ago, zikaPantelej said:

kako ga cenite večeras? Jel će nas prejebu?

Mislim da ce nam pokazati put. Ako hocemo vrh tabele onda jake timove moramo dobijati kuci.

Cenim da nam treba neko umesto Sila ako nastavi ovako, jos jedan vezni ako Pejovic nastavi ovako i jos jedan sa klupe da nam prva opcija zamene ne bude Kasalica

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

45 minuta biti ili ne biti za stručni štab

Amin.. Ivica se verujem već sprema da ih liferuje ne bude li sve OK

 

A možda im i da fore još jedno-dva kola..

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...