Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Što bi rekli ovi sa zapada: "jebem ti kapitena, menjaj ga bre" 

 

Bar smo dopisali nešto.. sami dozvoljavamo protivnicima da nam za gluposti daju golove

  • +1 1
Link to comment

Ne znam dal se meni cini ili sam malo pristrasan,ali kod prvog gola za njih mi je ocigledno da je bio prekrsaj nad Silom!Jasno se vidi lakat prema njemui i odgurivanje.E sad neko ce reci da je to remplovanje,al zamislite da je Silo imao taj pokret i da je tako odgurnuo napadaca ,a on pao!?Bio bi prekrsaj i crveni  zar ne?

Link to comment
13 hours ago, Constantin said:

Ne treba umanjiti ni zasluge Šila, kod tog gola, koga je Milovanović otresit ko slinu...

Ruka ka Šilu tako da to ne spada u remplovanje negu u fal. Klasičan faul

Link to comment

Ova tri kola nam kazuju da ne treba da se oslonimo na "poštenje" sudija. To je trebalo da bude završeno tu, odmah...to što mi analiziramo, to se ne računa ...

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
8 hours ago, W.F.C. said:

Jasno... Nego realno ga dobro gurnuo, oborio. 

Nego kako se ono kaze, kuci pobeda, na strani bod, oprobano... Samo da nas ne otresu ovi za vikend. 

To je nekad bilo dovoljno za 4. ili 5. mesto.. ali u sadašnjem odnosu snaga, gde imamo mnogo veću i jaču konkurenciju za vrh, bojim se da više nije.. 

 

za start sezone je OK.. no videćemo kasnije, ima i taj plej of Bože zdravlje

  • +1 1
Link to comment

Prva 3 kola, 3 penala protiv nas. A koliko će ih tek biti, videćete. Samo ne znam gde su sad svi oni silni stručnjaci koji su na sva usta pričali kako je Radnički zlo srpskog fudbala. Očigledno je sada svima njima lepo kad nas gaze zadnjih godinu,dve kao nikoga iz lige, zato i ćute.

 

Link to comment
Prva 3 kola, 3 penala protiv nas. A koliko će ih tek biti, videćete. Samo ne znam gde su sad svi oni silni stručnjaci koji su na sva usta pričali kako je Radnički zlo srpskog fudbala. Očigledno je sada svima njima lepo kad nas gaze zadnjih godinu,dve kao nikoga iz lige, zato i ćute.
 
Volimo mi da budemo autošovinisti i da pljujemo sami sebe kad ne treba, da bi pokazali kako smo "realni". Volimo da budemo i mazohisti, jel volimo da nas tovare i zakecuje ko stigne, da bi mi rekli samo kako smo mi pošteni i kako mi možemo sve da izdržimo. Da pričamo nepravda, nepravda..a oni nas trpaju i trpaju...i bole njih ku... za nepravdu i pravdu kad smo mi u pitanju...
Zato mene nervira kad sami sebe kritikujemo, ko da nema ko to da radi!!!

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Pa prvo od sebe i treba polaziti, najteže je biti realan i samokritičan.

Najlakše je kukati na druge i za svoje neuspehe okriviti nekog trećreg šta nam rade.

uhvatili ste se pre dve sezone u kolo sa fudbalskim mutljavinama na političkoj bazi, sad bi dali 2 dukata diziđete, jbg

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...