Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

3 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Puštanjem u igru Spase juniora šef je pokazao dosta o sebi

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Ne dosta nego sve je pokazao. Jbg mora se bar malo  odužiti za večerinke na rastanku koji je na vidiku.

Link to comment

Prisustvujemo istoriji, kako se posle 7-8 godina smenjuju državni projekti, sad će svi budemo crno beli ...
Aukurac, doviđenja prijatno

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
Deda mu drzao u neko vreme halu u Sofku, neke borilacke vestine? Jel to taj Spasa? Ja za tog znam, mozda nema veze sa ovim deckom... 
Dok mu tatko bivši član UO FKRN

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, W.F.C. said:

Deda mu drzao u neko vreme halu u Sofku, neke borilacke vestine? Jel to taj Spasa? Ja za tog znam, mozda nema veze sa ovim deckom... 

Jok. Taj nije od tog dede 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Prisustvujemo istoriji, kako se posle 7-8 godina smenjuju državni projekti, sad će svi budemo crno beli ...
Aukurac, doviđenja prijatno

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Bolesno, i sad ce cele godine da nas ubedjuju da su ovi dobri a ovi drugi ne valjaju i ispiranje mozga. 

  • Tužno 1
Link to comment

Voša izgubila u Lincu, primila šest komada,a ni u prvenstvu joj baš ne cvetaju ruže. To znači da prvi koj će zglajzne je Psiholjub. U sto maraka da će, ako ga liferuju iz Voše, zameniti Saleta....?????

Link to comment
29 minutes ago, Constantin said:

Voša izgubila u Lincu, primila šest komada,a ni u prvenstvu joj baš ne cvetaju ruže. To znači da prvi koj će zglajzne je Psiholjub. U sto maraka da će, ako ga liferuju iz Voše, zameniti Saleta....?????
 

Psiholjub ili Veseli videćemo posle Čuke. 

Link to comment



Nema vise ovo da gledamo kod nas  


Malo smo "prebrzo" pretrčali preko posta Rumpija, vezano za povratnike, naše igrače, a to je jedan od suštinskih problema...zašto jedan Sale Marjanović, Tomke, kojima je porodica u Nišu, u širokom luku zaobidju Čair i za manje para odu u manji klub (bez namere da uvredim) sa poprilično manjim ambicijama. Koga, u suštini, oni izbegavaju i ko im nije po volji....? Ko ih neće u Nišu ? I nisu samo ova dvojica u pitanju. Ima ih mnogo od Vukića do Makarića....i Kjeremeha..mogla ni da se sastave još dva tima...

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...