Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

3 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Mislis da bi plate bile slicne i ambicija 😯

Pa plate igrača  su ekvivalent ambicijama. Realno koga su doveli da su ga platili. Sve free transfer igrače angazujemo .Prosek plata igrača pod ugovorom nam je minimalan sobzirom da u ekipi imamo sijaset omladinaca. Na našem brodu očigledno ima više kormilara koji su se pogubili jer svako drži svoj kurs. Elem Ivica ima daljinski upravljač ali u dosta situacija mu taj upravljač gubi domet , što zbog udaljenosti što zbog ometanja.Pare od prodatih igrača su se pokrckale , a nema se vizija . Evropu ne možemo ni da sanjamo realno ali daj da ne strepimo . . .

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Pa plate igrača  su ekvivalent ambicijama. Realno koga su doveli da su ga platili. Sve free transfer igrače angazujemo .Prosek plata igrača pod ugovorom nam je minimalan sobzirom da u ekipi imamo sijaset omladinaca. Na našem brodu očigledno ima više kormilara koji su se pogubili jer svako drži svoj kurs. Elem Ivica ima daljinski upravljač ali u dosta situacija mu taj upravljač gubi domet , što zbog udaljenosti što zbog ometanja.Pare od prodatih igrača su se pokrckale , a nema se vizija . Evropu ne možemo ni da sanjamo realno ali daj da ne strepimo . . .

Sam si sve rekao. Prvo plate minimalne, ambicije opstanak a kao takvi treba da privucemo Skuletica sa mesecnom platom minimum 15.000e sto verujem da je opet za njega smesna i da je primao duplo od toga.

Znaci pisi propalo!!!

Za ovo drugo ja ne verujem da je Ivica izgubio kompas i da ne vidi zbog daljine, vise mislim da su u pitanju mogucnosti, da se ulaze koliko ne boli a i sto se zaradi da se slabo vrati u kasu. Sa tom politikom i ne mozes nesto mnogo bolje a trazis odmah rezultat pa ne razvijas ni mlade. Kada je dosao i kada su krenuli da dolaze Trninici, Volkovi i ostali, kada je otisao/oteran Rastavac i kad smo provlaceni po novinama zbog penala i ostalog, mislim da se jos tada videla strategija.

Nista se nije promenilo osim naklonosti FSS prema nama. Rezultati losiji a par klubova se u medjuvremenu uzdiglo i prave iz godine u godinu odlicne rezultate pa sve to deluje jos gore.

Sreca pa je dosao Lalat i napravio Randjelovica i sto smo uspeli da prodamo vise igraca za finu lovu + viceprvaci. To je mozda i jedina svetla tacka u celom mandatu uprave. A ona je pokazala koliko zeli da ulaze pa nije kupila od tih para ni jednog igraca. Svi dovedeni za dz.

Publike sve manje. Nade da ce da se trgnu jos manje.

To jedino mi zaludjenici po forumima i po koji sportski radnik...

 

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Ukrajinac će explodira na Čairu..
Zahvalan igrač, klasična devetka... Dobar kao rezervni napadač.... Reko bih ok za te pare... [emoji1]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Rajkovic potpisao za TSC!!! To je vest i pojacanje...

 

Lako je Orbanovcima....njih finansiraju dve vlade, guraju dva saveza, a mi imamo Ivicu....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...