Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

49 minutes ago, Constantin said:

Ivica mu doveo igrače, pa sad da ga liferuje...? Ko će njega da liferuje?

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

Realno al to se ponavlja iz godine u godinu. Dokaz da onaj žuti kanarinac što glumi  sportskog ne ume da to radi, ali Ivica ga pušta. Pod hitno vratiti Marka sportskog direktora a ceo stručni štab out.

Link to comment

Celo prvo poluvreme mi igramo bunker,ni jedne jedine akcije da se napravi.Na poluvreme izbacuje najboljeg napadaca !

Pa nije sve da je do igraca,i kolko god da mi je drag Stankovic on nema nikakvu igru! Ne vidi se nikakva ideja

Forsiranje mladog Mitrovica na glavnog kreativca je katastrofalno...

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, W.F.C. said:

Moglo je da se iscedi bod ali sve u svemu nije tim za vrh, ili dva tri pojacanja koja prave razliku ili sredina tabele. 

Plus trener...Mislim da nije dorastao da vodi ekipu za vrh!!!

Ivica mu sigurno nije reko da igra bunker protiv TSC a u Nis...Bruka!

Link to comment

Gledam snimak i konstatujem koliko je ovaj Ristić explozivniji od Rašinog Mitrovića i koliko je evidentno da Kahriman ima  toliko godina. Rile stari golman  mačka za ovog mačora

Link to comment

Nisam gledao utakmicu, ali ne bih menjao Stankovica.. Naravno, mi se ništa ne pitamo...

 

Bio sam skeptik, nekako sam znao da će Mađari da nas vrate na fabrička..

 

Nije nam loša ekipa, Sale sam priznao da je greška što je pustio Škrbu od startta pošto on nije trenirao par dana

 

Ipak je tsc solidna ekipa koja je dugo na okupu, za očekivati je bilo ovako nešto

Link to comment

Mi nemamo tim. Sticem utisak da svako gleda da sutne loptu cim mu se ukaze prilika.

Mislim da treba Duronjic da ulazi sa klupe jer moze da osvezi ekipu, mnogo dribla a nikog ne predribla.

Aksentijevic da vezba ubac i da promeni foru za dribling jer su ga procitali.

Fali stoper uz Vujadinovica.

Bjelicic je osrednji igrac.

Od dva defanzivna vezna ko god da startuje je ocajan a ko ulazi sa klupe uvek bolji od startera. Ni jedan ni drugi ne znaju da gurnu loptu izmedju redova a nasi u prvom se ne krecu ali su zauzimali neki medjuprostor i trebao je neki znalac tu du gura loptu.

Vanja po meni treba da startuje i mali Ristic. Nije ni Rasin los za svoje godine i oscilira kao sto ce i Ristic ali treba menjati.

Trener ko da nema dobar skauting. Mnogo lose otvara utakmicu i na poluvremenu se tek napravi igra. Evo vec cetri utakmice ista prica. I definitivno nemamo koncept igre, bar ga ja ne vidim.

Link to comment
11 hours ago, MaErAkLoIJA said:

A ko je kriv za to?

Mi sigurno nismo krivci. No ako nam se desi Veselinović dobićemo kompletan stručni štab od trenera , analitičara , kondicionog do trenera golmana. Veselinović je ipak institucija koja vodi kao Lala sve svoje od poverenja

Link to comment
Mi sigurno nismo krivci. No ako nam se desi Veselinović dobićemo kompletan stručni štab od trenera , analitičara , kondicionog do trenera golmana. Veselinović je ipak institucija koja vodi kao Lala sve svoje od poverenja
Ne znam kako bez analitike i svega toga možemo da napadao evropu!?
Ja garantujem da imamo bolje igrače od Tsc a ali nemaju motivaciju. Očigledno da se Stanković postavio kao slab autoritet i bez mudašca da se uvek napada protivnik.... Jbg...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Propadalo je u stanju da potroši Murinja, Klopa i Gvaediolu a ne Đumija, Gaćinovića i ovog sa sređene obrve u Mirabilis.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Propadalo je u stanju da potroši Murinja, Klopa i Gvaediolu a ne Đumija, Gaćinovića i ovog sa sređene obrve u Mirabilis.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

🤣🤣🤣 dal je zaista sredjivao obrve 

Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Ne znam kako bez analitike i svega toga možemo da napadao evropu!?
Ja garantujem da imamo bolje igrače od Tsc a ali nemaju motivaciju. Očigledno da se Stanković postavio kao slab autoritet i bez mudašca da se uvek napada protivnik.... Jbg...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

TSC ima izbalansiran tim i timsku igru. Mi imamo kao individualce koji tri puta sutnu pre nego se odluce da daju pas. To kod ozbiljnog trenera ne prolazi.

Ko je kriv? Samo i iskljucivo Stankovic. Zauzmi stav i ne popustaj. Nemoj da pristajes na sve kako bi seo na klupu, stekao neku reputaciju i usao u trenersku vrtesku.

 

 

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...