Jump to content
IGNORED

Stocks & Crypto


mustang

Recommended Posts

Baba ne pratim, nista kinesko i ne bih investirala na duze. Ima dobar odnos slobodnih akcija, zdrava je na papiru al ne vidim optimisticnu buducnost za njih osim ako nesto inovativno i drasticno ne urade. Proizvodnja, bar americka se prebacuje u Indiju, kinezima gine pad svakako. Vec padaju...evergreen na primer. Sve ovo sada, kineska ekonomska stabilnost, snaga, po meni je, magla. Sto je okej da bude trenutno jer je americka u kurcu samo bi falilo da kinezima nesto fali odosmo za njima.  

 

Mozda gresim. Licno bih trazila neku drugu.... zašto ne uzmes amazon na primer? Stabilan je i skakace i dalje. Na duze mislim...ili jos tesle? Meni je tesla 50% up, amazon 30% ...vise poceti da ulazen u amazon na duze.

 

Nasdaq je postao novi otc. Sramota koliko su neke akcije nisko pale

 

 

 

 

 

Link to comment

Kako prete kolapsom ekonomije uskoro ovo nije normalno. Warren buffet iskesirao milione i milione akcije. 

 

Ja sve mislim do izbora ce da drze uz pomoc konca i konopca a posle toga, u zavisnosti ko pobedi, ili-ili. 

 

U svakom slučaju ko ima kesh sad je dobra prilika da se upozna sa materijom i ulaze

Link to comment
3 hours ago, milfisland said:

Umočih se ja 200 akcije BABE po 68€ na Xetru da se ne cimam konverzijom.

Nek ide život. 
😉

 

Sa srecom ☘️🤞💰💰💰

Link to comment
On 16.11.2023. at 20:14, igoraki said:

uzeo sam SQ, nešto je skakutao ovih dana pa se nadam da će tako i nastaviti...

prodao juče, skoro 50% zarade, doduše moram i porez da platim pa će biti nešto manje...videću 2 januara da li sam bio u pravu ili je trebalo još da čekam.

 

to nam je sve u ovoj godini od trgovine

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...