Jump to content
IGNORED

Stocks & Crypto


mustang

Recommended Posts

29 minutes ago, Miki_belavista said:

sad zavisi koji je bio base,nije isto 5.52. na 10k ili 1M$.

 

Bejb, to je bio procenat za poslednji dan u godini, ne koliko sam u odnosu na proslu. 

Al ako mogu od ovog da zivim, na day trade, onda pretpostavljas koliko minimum zaradjujem. 

 

Naravno, nema tih para koje ne mogu da potrosim :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
Just now, Vapad said:

 

Su se zeznuli da varaju poštene nemce, to je no no

Nisam uhvatila priču od početka, mislila sam da čim je onako zamagljen i sakriven, mora da priča nešto o vlasti :isuse:

Link to comment
18 minutes ago, mustang said:

 

Da, deluje da je to. Vrlo vrlo zanimljiva priča. Ja gledam iz ugla svih ljudi koji su tamo radili, kako to sada izgleda.

Inače postoje on-line kockarnice koje rade na vrlo sličan, opisan, način, možeš možda da dobiješ kredit ali pare je teško izvući, Pitam se da li će naši panduri naučiti nešto iz ovoga i malo, umesto da država cima paušalce i radnike na brodovima malo pretrese ovakve neke postavke, tašna mašna a šuplje unutra, kripto ili ne...

Link to comment
On 30.12.2022. at 18:20, mustang said:

Ako neko hoce da rizikuje, COSM nek uzme danas, treba vesti u sledecih dve nedelje da izadju, skakace gore, bice lepa zarada. 

Na 100% profita povlacite svoj ulog a ostalo postepeno, u zavisnosti kako raste

Ajd da hvalim, nemam baš običaj ali red je, bila je deonica nešto iznad 4$, danas se vrti oko 7$, tako da dobar tip :thumbsup:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...