Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

 

Ako je iko sumnjao...

Quote

On je rekao da se prijavilo 320 žena koje žele da tuže Mariniku Tepić zbog tvrdnje da im on daje broj telefon za druženje, „pa ako se dobro druže, biće zaposlene u javnoj upravi“.

 

Link to comment
12 hours ago, msv said:

 

Junakinja serije Homeland, agentkinja CIA-e

 

a šta to Bicino treba da znači?

i neka joj neko kaže da reference iz serija imaju smisla samo ako su u pitanju sopranos/seinfeld/gejmotrons. eventualno chernobyl i band of brothers :fantom:

 

btw sinoć sam u krevetu pročitao ovde šta se pisalo i pogledao tu anketu iz Jagodine i onda još sat vremena blenuo u mrak

 

 

Link to comment
 
a šta to Bicino treba da znači?
i neka joj neko kaže da reference iz serija imaju smisla samo ako su u pitanju sopranos/seinfeld/gejmotrons. eventualno chernobyl i band of brothers :fantom:
 
btw sinoć sam u krevetu pročitao ovde šta se pisalo i pogledao tu anketu iz Jagodine i onda još sat vremena blenuo u mrak
 
 
Znači da se ponaša kao iskompleksirana tinejdžerka, a godine govore drugačije.
Kad gledaš klince u dvorištu kako pikaju fudbal pa viču:
Rooonaaaldo
to je simpatično, a kad vidiš nju to je tužno.


.... Shiit has hit the fan!

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

jovana gligorijevic se presrala jutros na n1 sa 'treba prvo zastititi zrtve'

pa ne moze se dok se zrtve ne jave, u javnosti smo culi samo svjedoka, a ne njih

  • +1 1
Link to comment

Pa žrtve se zato i ne javljaju jer im niko ne garantuje anonimnost, naprotiv, i policija i govna iz tužilaštva su na vezi sa svim tabloidima. Da li zaista od devojke od npr. 15 godina treba da očekujemo da se javi u tim uslovima i da sutra osvanu njene fotografije sa mature, u mini suknji, sa plaže... po svim tabloidima? Sa sve imenom, prezimenom, intervjuima sa komšijama i rodjacima.

  • +1 3
Link to comment

to je tacno ali ne moze biti razlog za kritiku marinike i nacina plasiranja slucaja u javnost. ne mogu se zrtve zastititi ako se ne zna ko su zrtve. ne moze se proces odloziti i time uvesti u igru nove zrtve zbog ideje da su time traumatizovane postojece a javno neobznanjene. to je bas preseravanje. zrtvama koje iz straha cute je isto do sada kao i sada.

  • +1 4
Link to comment

(N1) Rašković Ivić: Marković me zvao 15 puta pošto sam osudila pedofilski skandal

Quote

Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić izjavila je da ju je predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma "zvao 15 puta, a možda i više" nakon što je rekla da bi vlada trebalo da odmah padne pošto su iznete optužbe da su on i predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić umešani u podvođenje maloletnica.

„Ako mene, koja nisam anonimna, Dragan Marković Palma zove 15 puta da bih ga na kraju blokirala, kakvim su torturama i pritiscima izložene žrtve pedofilije i oni za koje se sumnja da bi mogli da kažu nešto o tom slučaju“, rekla je Sanda Rašković Ivić televiziji Nova S.

Sanda Rašković Ivić je navela da Markoviću nije odgovorila ni na jedan poziv, jer se „ponela kao psihijatar, a ne političar“.

„Znala sam da će Marković da napravi šou i galamu i da optužuje ko sve laže i ko mu sve navodno radi o glavi, koga će da vodi u Egipat, a koga u Grčku, što se i desilo“, rekla je Sanda Rašković Ivić.

Ona je istakla da bi svi koji se pominju kao mogući učesnici u podvođenju maloletnica trebalo da „izađu iz vlasti“ dok se slučaj ne reši.

„Tužilaštvo je odmah trebalo da pozove sve koji se pominju – Markovića, Dačića, direktora Koridora Srbije Aleksandra Antića i vlasnike Kopernikusa i Knez petrola“, rekla je Sanda Rašković Ivić.

Potpredsednica Narodne stranke je rekla i da oni koji se pominju u aferi „na slobodi mogu da nesmetano utiču na svedoke i da ih zastrašuju“.

 

Celo gostovanje (počinje na 4:41):

 

Edited by msv
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...