Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

@Marvin (Paranoid Android)

Ironičan sam naravno. Ono u šta se treba uzdati je vera da Marinika nije osoba koju će tako providno praviti budalom, a najavila je još svedočenja. I činjenica da Evropa ima nultu toleranciju na ovakve stvari. Uostalom, Bata Gašić jeste bio "bez funkcije godinu i po dana" i koliko god nama to bizarno zvučalo takve njuške to ozbiljno pogađa. A u pitanju je bio verbalni delikt, bez obzira na gnusnost sadržaja. Jutka će da robija zbog smsova (za to je osuđen, ne za nešto ozbiljnije). Ovo Palmino je neuporedivo sa tim. Pride, imamo i Igora Jurića koji je potvrdio sve Marinikine optužbe i dodao i svoja saznanja, a on, na njegovu žalost, ima ozbiljan kredibilitet u javnosti. Dakle, ako Evropa malo zavrne testise svom balkanskom partneru, može da se desi da Palma dospe na teren klizaviji od onoga na koji je navikao. 

Link to comment

@Facundo Orellana

 

Htedoh reći da ne treba čuditi ako Blic krene da talasa za i protiv Vučića u jednom trenutku. Iste vlasnike imaju oni i NIN.

 

A u konkretnom slučaju možda može biti da si u pravu i da Vučiću to odgovara, ali će biti tako samo ako krenu dežurni tabloidi i televizije sa tom pričom. Za sada toga tema.

Edited by Milošica
Link to comment
4 minutes ago, fandorin said:

@Marvin (Paranoid Android)

Ironičan sam naravno. Ono u šta se treba uzdati je vera da Marinika nije osoba koju će tako providno praviti budalom, a najavila je još svedočenja. I činjenica da Evropa ima nultu toleranciju na ovakve stvari. Uostalom, Bata Gašić jeste bio "bez funkcije godinu i po dana" i koliko god nama to bizarno zvučalo takve njuške to ozbiljno pogađa. A u pitanju je bio verbalni delikt, bez obzira na gnusnost sadržaja. Jutka će da robija zbog smsova (za to je osuđen, ne za nešto ozbiljnije). Ovo Palmino je neuporedivo sa tim. Pride, imamo i Igora Jurića koji je potvrdio sve Marinikine optužbe i dodao i svoja saznanja, a on, na njegovu žalost, ima ozbiljan kredibilitet u javnosti. Dakle, ako Evropa malo zavrne testise svom balkanskom partneru, može da se desi da Palma dospe na teren klizaviji od onoga na koji je navikao. 

 

Aha, ironičan si, zazvučalo mi je malo optimistično :D

 

Da, ovde je velika, velika karta Igor Jurić. Koliko god ja lično imao nesimpatije za neka njegova izlaganja, on ima ogromnu težinu u javnosti, i čovek je potpuno neobeležen političkim žigosanjem. Mada, to može da se promeni nakon 4 dana Informerisanja. U Evropu se uzdam otprilike 0%, ovde su glavne stvari Jurić i potencijalni drugi svedoci.

 

Palma će najebati ako i samo ako Vučić proceni da je odbrana Palme preskupa i pretoksična. Pošto mu se cela hijerarhija zasniva na branjenju svojih no matter what, pre mislim da je prosto nemoguće da Palma bude pušten niz vodu, cela medijska mašinerija može ovo sve da izokrene u roku od nedelju dana. Na žalost, ovde sve zavisi od javnosti, a javnost znamo kakva je.

Link to comment

 kad smo bili pod Turcima, smetalo nam je pravilo prve bračne noći

Sad kad smo pod Palmom (na otoku sreće) ne smeta nam da sami podvodimo svoju decu zadriglim beglerbegovima.

 

Jedino objašnjenje je da su svi hrabri izginuli '14. i '45. A preostala samo vulva od naroda koja sve ovo zna, ćuti i trpi.

  • +1 2
Link to comment

Jok. 

 

Baš to što si pomenuo je i u vreme Turaka a i dugo posle toga bilo kao dobar dan.

 

No dobro, poenta ostaje. To se mora se rešiti. 21. je jebeni vek.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
3 minutes ago, Malvo said:

 

Ovo uopste nije organizovana medijska kampanja, stavise ispada kao da se medjusobno vredjaju.

 

Bukvalno bagatelizacija slucaja, krizni PR.

 

"Ako cutimo, onda je istina, evo da cujemo obe strane he he"

 

Stvarno, kako spava uopste ona Zagorka Dolovac?

  • +1 2
Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

 

 

Aj mi prepričaj šta se dešava trenutno. Nisam ništa ispratio, osim pominjanja Palme i devojčica. 

 

Ja sam tebi pričao za huligane :D

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

Aj mi prepričaj šta se dešava trenutno. Nisam ništa ispratio, osim pominjanja Palme i devojčica. 

 

Ja sam tebi pričao za huligane :D

 

Marinika je našla svedoka koji tvrdi da je radio u Palminom tajnom hotelu-bordelu u kojem su se održavale orgije sa maloletnim devojčicama koje je dovozio Lux taxi iz Beograda. Taj jebarnik su posećivali Dačić, Antić, Srđan Milovanović, Srđan Knežević i drugi viđeni gosti iz tog miljea, a pevali su im Đani i sl. narodnjaci. Posebno potresna je priča o dve devojčice koje su uplakane terali da idu u prostorije lokalne televizije gde ih je čekao goli Palma, s tim da je jedna od njih je pobegla.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, msv said:

 

Posebno potresna je priča o dve devojčice koje su uplakane terali da idu u prostorije lokalne televizije gde ih je čekao goli Palma, s tim da je jedna od njih je pobegla.

Zamišljam scenu bukvalno kako si napisao.

 

Kao neki jeftini horor film.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...