Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts



Imam problema sa kvotom gde je i url link i yt link, naraovi haos, elem..

[mention=11991]Lena[/mention] kaže "Jutros bila samo Marinika, Jurić otkazao. Navodno je u Mađarskoj poslovno, a nije hteo da se uključi ni putem video poziva jer ima sastanke... "

A ja zamisljam samo koliko je puta njega Palma zvao, ako je Sandu Raskovic Ilic zvao najmanje 15 puta, zbog izjave da vlada mora da padne.



Link to comment
47 minutes ago, Moća said:

Vi ste stvarno ocekivali da ce bilo ko smeti da kaže nešto u TV anketi gde mu se vidi lice i to? Nemojte da ste smešni.

Drugo mnogo se proseravate kako biste vi ovo vi ono a vecina sedi kuci i svira kurcu. Videlo se kako je prosao svako ko se drznuo da bilo šta prijavi eno Vam ga Aleksandar Obradović uživa u Valjevu.

Treće nije problem da se neko drzne da prijavi ili da krene u borbu ali je problem što neće napasti tebe već sve oko tebe. Kakve su sve relacije po gradu sigurno ti ne bi dolazili iz policije da ti prete i urade nešto mislite o tome.

A te priče kako su ljudi ponosni na to što su im ćerke hostese to su čiste budalaštine. Ti ljudi sigurno ne znaju šta im ćerke rade van radnog vremena pa i u radno vreme. Jel stvarno mislite da su toliko retardirani da se hvale što im ćerke jebava raznorazni politički šljam?

 

kad si već tu, koliko od ovoga je javna tajna po jagodini? mislim, da li ljudi već godinama znaju ili sumnjaju šta se dešava ali se niko ne usuđuje pričati jer, jebiga, izgubiće pola familije posao ako ne i mnogo više.

Link to comment
28 minutes ago, Moća said:

Izvini sediš kod kuće i sviraš kurcu.

Nista onda, ogromna vecina onih kojih se ne doticu ta desavanja u Jagodini neka cute a ovi sto zive tamo i na koje ima uticaj Palmino ponasanje, i oni neka cute. Jbg.

Link to comment
11 minutes ago, nautilus said:

 

kad si već tu, koliko od ovoga je javna tajna po jagodini? mislim, da li ljudi već godinama znaju ili sumnjaju šta se dešava ali se niko ne usuđuje pričati jer, jebiga, izgubiće pola familije posao ako ne i mnogo više.

Dosta toga je tačno ovde nije problem samo gubitak poslova ako ne shvatate. Ko sme bilo šta da kaže kad se u gradu znaju sve međusobne veze i povezanosti. Nije za forum i neću da pišem dalje ko hoće nek zove koga ima u Jagodini da ga malo ispita šta i kako.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Moća said:

Dosta toga je tačno ovde nije problem samo gubitak poslova ako ne shvatate. Ko sme bilo šta da kaže kad se u gradu znaju sve međusobne veze i povezanosti. Nije za forum i neću da pišem dalje ko hoće nek zove koga ima u Jagodini da ga malo ispita šta i kako.

 

sve ok. znam kako prolazi porodica onog dečka što je poginuo u milanu blagojeviću u lučanima

  • Tužno 1
Link to comment
26 minutes ago, djeneralche said:

Nista onda, ogromna vecina onih kojih se ne doticu ta desavanja u Jagodini neka cute a ovi sto zive tamo i na koje ima uticaj Palmino ponasanje, i oni neka cute. Jbg.

Ne ćute samo oni, ćutimo svi.

 

Palmin slučaj nije problem samo Jagodine i njenih stanovnika, već sistemski problem.

 

Problem svih nas.

Edited by Milošica
  • +1 9
Link to comment
37 minutes ago, Moća said:

Dosta toga je tačno ovde nije problem samo gubitak poslova ako ne shvatate. Ko sme bilo šta da kaže kad se u gradu znaju sve međusobne veze i povezanosti. Nije za forum i neću da pišem dalje ko hoće nek zove koga ima u Jagodini da ga malo ispita šta i kako.

 

 

Vazi svuda jbg, Jagodina je pod reflektorima jer je tamo ekstrem gazdovanja (Palma Jagodina, Jutka Brus, Gasic Krsevac etc.)... moj rodni Paracin je sa druge strane do skoro bio neka oaza demokratije (zaista), odande nisam cuo neke ekstremne price - vise ih je bilo devedesetih realno.

 

Ispada zaista da je i u tome stvar ideoloska. Gde je desnica tu je sve sto ide uz taj milje.

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, nautilus said:

 

kad si već tu, koliko od ovoga je javna tajna po jagodini? mislim, da li ljudi već godinama znaju ili sumnjaju šta se dešava ali se niko ne usuđuje pričati jer, jebiga, izgubiće pola familije posao ako ne i mnogo više.

bar 10 godina postoje takve price. grad je mali, sumnjam da ima mnogo ljudi do kojih neka vaijanta glasine nije dosla. 

 

zar nije sepsa i pre ovoga bila poznata po slicnim stvarima? 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...