Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

39 minutes ago, Peter Fan said:

sto sam u Americi dozivio samo jednom, (da sirokotrupni avioni idu na domacim linijama).

 

AA ume da ih tera dosta izmedju hub-ova (MIA/DFW/LAX/JFK).

 

Do relativno skoro su svi big three ih koristili za transcon i Havaje, sad vise ne toliko.

Link to comment
30 minutes ago, jms_uk said:

 

AA ume da ih tera dosta izmedju hub-ova (MIA/DFW/LAX/JFK).

 

Do relativno skoro su svi big three ih koristili za transcon i Havaje, sad vise ne toliko.

Fair enough, ja letim sa/do ORD, a isti je na pola Amerike (a hub je i za AA i UA) tako da vjerovatno i nemaju potrebe za sirokotrupcima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Taj Jaris je nešto najbolje što se pojavilo u poslednje vreme, definicija one nahrani svinje i ništa ne diraj. Ali jok, mora vodonik.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kako god, izgleda mi, a možda sam to samo ja, potpuno pogrešno da izbornik brzina bude u vidu prekidača ili potenciometra, klizača poput onih na mikseti.

Edited by zorglub
Link to comment
On 28. 7. 2023. at 22:39, desboj said:

Taj Jaris je nešto najbolje što se pojavilo u poslednje vreme, definicija one nahrani svinje i ništa ne diraj. Ali jok, mora vodonik.

Niko ne dira GR Yaris kakav je trenutno, niti postoje najave da hoće - ono je samo eksperiment. Toyota i dalje traga za različitim alternativama standardnim konceptima EV + baterija i nekako se sve više čini da su u pravu.

Link to comment

 

Pokušaj traktata protiv zelenih. :D Popularizacija nastavka nesmetanog rada fabrika automobila sa unutrašnjim sagorevanjem.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
On 19. 8. 2023. at 10:22, desboj said:

Deluje kao da su čekali solid state baterije pa da krenu ozbiljno u ev, bumo vidli

 

da je samo to - moraće da zamene kompletnu infrastrukturu, od kablova sa većim prečnikom pa do novih kapaciteta za proizvodnju struje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...