Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

50 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Šta znaci product manager?

Razne stvari vezane za produkat. Ako u nečemu tehnički zaostajemo ili kupcima fali neka funkcija, trtim se sa programerima, izplaniram i nadgledam projekat, odgovoran sam za kvalitet supporta, malo marketing i social medija, trudim se da je sve pod kontrolom i prvi sam kontakt sa sefom kada se radi o whats next...

  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, x500 said:

Gde vam je QA?

Kao sto rekoh, mali smo, tako da sam i tu aktivan...

 

Edit : ako misliš na quality assurance...

Edited by assignment
  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pitao me Ros da li sam posetio kompleks logora Dahau na drugoj temi pa da ne sirim da odgvorim vise o tome ovde.

Jesam, posetio sam. Ne samo da sam posetio vec sam aktivno trazio u arhivi i insistirao kod administracije memorijlanog kompleksa podatke o mojim dedama koji su obojica bili zarobljeni u Aprilskom ratu i odvedeni u Nemacku 1941.

 

20220718-133645-1.jpg

 

 

20220718-134458-1.jpg

20220718-142516-1.jpg

 

 

Da ne stvaljam slike gasnih komora i krematorijuma.

Link to comment

Sto se tice Deutsche Bahn-a. Koliko je meni poznato nemaju prevelike plate i imaju neka ogranicenja koja nisu prisutna u privatnom delu. Medjutim imaju neke privilegije koje su jako bitne narocito ako zivis u velikim gradovima tipa Minhena. Mogu ti naci povoljan stan ili vrtic. To je mnogo vazno ako zivis u Minhenu.

Link to comment

Inace u okviru kompleksa Dahau se nalaze tri bogomolje-protestanstka, rimokatolicka i jevrejska. Ali pravoslavne nema, iako je veliki broj ubijenih bio pravoslavne vere. Pa se posle pitaju sta se to desava po Balkanu i Istoku Evrope.

Link to comment
27 minutes ago, pasha said:

Inace u okviru kompleksa Dahau se nalaze tri bogomolje-protestanstka, rimokatolicka i jevrejska. Ali pravoslavne nema, iako je veliki broj ubijenih bio pravoslavne vere. Pa se posle pitaju sta se to desava po Balkanu i Istoku Evrope.

 

ima mala ruska, drvena crkva

Link to comment
Just now, pasha said:

Gde?

Na onome velikom prostoru na kraju ide sa levo na desno-protestantska, rimokatolicka i jevrejska.

Moguce da nisam video.

 

kod krematorijuma

 

Russisch-orthodoxe Kapelle. Das Foto ist von 2017. (KZ-Gedenk·stätte Dachau)

Link to comment
1 minute ago, pasha said:

Ali zasto nije ovde gde su sve ostale?

 

20220718-134509-1.jpg

 

Ovde se vidi protestantska...

 

mnogo me pitas sad :)

uradili je kao u rusiji, za sve brezama. doneli zemlju oko crkve iz majke rusije.

moraces da obnovis gradivo

Link to comment

Ne nisam tu isao, dosao sam do krematorijuma i gasnih komora i tu stao. Nisam isao dalje.

Ali ocigledno da je to naknadno uradjeno jer da nije bilo bi golemo na ovome kraju a ne tamo gurnuto u stranu.

Link to comment

Da li je i kod vas ovakav raspad u saobracaju? Oko Frankfurta je ludnica, a kod mene se od pre neki dan ne moze normalno doci do Frankfurta, jer su nam i U- i S-banovi otcvikareni (na U se tradicionalno obnavlja neki deo sina kada pocne letnji raspust i na srecu traje samo tri nedelje, na S se popravlja most koji je okrnuo kamiondzija previsokim vozilom)


Hessen S Bahn Rhein Main S 6 - S 9
Die Züge der S8 entfallen komplett. Die Züge der S-Bahn-Linie S9 werden zwischen Mainz-Bischofsheim und Wiesbaden Ost in beiden Richtungen über Mainz Hbf mit Halt in Mainz-Gustavsburg, Mainz Römisches Theater, Mainz Hbf und Mainz Nord umgeleitet. Die Züge halten somit nicht in Mainz-Kastel. Bitte nutzen Sie für den ausfallenden Halt die Busse des Stadtverkehrs Mainz / Wiesbaden.
Die Züge der S7 entfallen komplett. Die Züge der Linie RE70 halten heute zusätzlich für Sie in Frankfurt am Main - Stadion, Zeppelinheim, Groß Gerau-Dornheim und Riedstadt-Wolfskehlen zum Ein- und Ausstieg. Bitte informieren Sie sich frühzeitig über Ihre geplanten Verbindungen und wählen Sie gegebenenfalls eine frühere Zugverbindung, um Ihre Anschlüsse an Ihren Umsteigebahnhöfen erreichen zu können.
Die Züge der S-Bahn-Linie S6 fallen zwischen Frankfurt(Main)Süd und Frankfurt(Main)West aus. Unsere Empfehlung: Nutzen Sie alternativ die Linien S3 und S4. Bitte informieren Sie sich frühzeitig über Ihre geplanten Verbindungen und wählen Sie gegebenenfalls eine frühere Zugverbindung, um Ihre Anschlüsse an Ihren Umsteigebahnhöfen erreichen zu können.
Bis mindestens 20 Uhr.
Grund: knappe Personal Verfügbarkeiten

 

Mi smo bas mislili u utorak da odemo javnim prevozom na Mejdene na stadionu, gledam sta sve moze da se uzme u slucaju da nema voza, mozda i bajsem krenemo pa deo tako

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...