Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

23 hours ago, Venom said:

Lider AfD-a je lezbejka koja ima dvoje usvojene dece sa ženom poreklom iz Šri Lanke. 

Najveci wtf u vezi za doticnom je sto zivi u Svajcarskoj.

Link to comment
  • 1 month later...

Frankfurt od 1. novembra uvodi zabranu nosenja nozeva u cetvrti oko Glavne zeleznicke stanice u periodu 20:00-05:00. Poslednjih nekoliko godina su se napadi sa nozevima i biber-sprejem trostruko povecali - godisnje ima pocinjenih oko 10K zlocina. Sad, meni nije bas najjasnije zasto samo u ovom delu dana, ako su vec krenuli u tu pricu?

 

frankfurt-waffenverbot-zone-100~_t-16977

 

https://www.hessenschau.de/panorama/stadt-frankfurt-fuehrt-waffenverbotszone-im-bahnhofsviertel-ein--v1,waffenverbotszone-frankfurt-bahnhofsviertel-100.html

 

Razmislja se o slicnoj akciji i u Kaselu a kako sam u clanku saznala, Visbaden ima takvu zabranu jos od pocetka 2019.

//Ova crvena granica je zbilja neka vrsta nevidljive granice inace jako male cetvrti, to su svega nekoliko ulica, tj. delovi istih, mada bih granicu prosirila malo na levo paralelno sa zeleznickom stanicom (mada mozda tamo nema kriminala, samo su coskovi malo creepy sa tim zgubidanima koji vise tamo non stop). Npr. tamo levo gore iznad crvene linije, gde se vidi ta neka crkvica - je nobles kraj. Prosla sam biciklom skoro tuda od Bokenhajma preko crkvice preko cetvrti dole do reke sa idejom da skratim sebi put do reke, tacno osecas kako napustas taj odvratni kraj, nelagoda prirodno napusta telo zbog promene scene - djubreta i smrada je sve manje, pijani ljudi i policajci nestaju. Zelena povrsina desno je deo zelenog obruca oko uzeg centra grada gde inace ima zekana na sve strane, i tu nema nekih problema a bila je po prici zona gde bankari nabavljaju drogu (mozda i dalje)

  • +1 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

Je li neko vec zavrsio ovo oko registracije za glasanje u konzulatima? Jos nema obavestenja na sajtu za München.. 

 

I pitanje vezano za pasos. Sta u stvari implicitno znaci  za status u Srbiji ako se pasos obnovi u konzulatu?  Mislim na prebivaliste, licnu kartu itd... 

Link to comment
38 minutes ago, DragiButrose said:

Je li neko vec zavrsio ovo oko registracije za glasanje u konzulatima? Jos nema obavestenja na sajtu za München.. 

 

I pitanje vezano za pasos. Sta u stvari implicitno znaci  za status u Srbiji ako se pasos obnovi u konzulatu?  Mislim na prebivaliste, licnu kartu itd... 

 

nista ne znaci. mi stalbo obnavljamo pasose u konzulatu.

  • Hvala 1
Link to comment

Heh, ja sam upravo seo da završim prijavu (kako sam završio na forumu je pitanje za psihijatra), ima da se skine na sajtu Ministarstva. Guglao sam juče "glasanje u inostranstvu" i to je prvi link.

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Venom said:

Ovaj PDF na sajtu konzulata u Hamburgu ima ispunjeno kao mesto glasanja Hamburg.


kucke hamburške! ne možeš se ni ogrebati od njih 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...