Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

14 minutes ago, April said:

Svaka nezdrava ambicija poreklo vuče od raznih kompleksa

Sent from fav toy
 

To svakako, ali ovo što si ti napisao je tako proizvoljno i bez dodira sa realnošću.

 

Ne radi se o Bebi naravno, možda ti nekako privatno znaš da je kod njega to u pitanju i onda je u konkretnom slučaju tvoja teza okej.

Edited by Milošica
Link to comment

koga sam ja terao da ne gleda

:sad:
 


 

 

treba gledati smeće, onda će kvalitetne serije/filmovi/muzika lakše da se prepoznaju

Link to comment
1 minute ago, fusion_ said:

Nije da nije emoji16.png

Nego meni je ovo stvarno zanimljivo. Eto kao mts ulaže novac u serije, a RTS ih skoro sve emituje. Neke Superstaremoji769.png serije prvo emituje RTS pa tek onda Superstar.

koje?

Link to comment
21 minutes ago, msv said:

Ovaj This & That Productions sprema i seriju Sablja o 12. 3.

 

Vest je iz avgusta 2019. imas neku noviju informaciju?

 

https://www.nedeljnik.rs/priprema-se-igrana-serija-sablja-o-ubistvu-dindica-nasa-zelja-nije-da-budemo-produzena-ruka-pravosuda/

 

ima i novije sad nasao

 

https://serbiantimes.info/ubistvo-zorana-dindica-kao-serija-prelomni-dogadaji-novije-srpske-istorije-na-tv-ekranima/

 

Vladimir Tagić dodaje:

“Scenario je još uvek u fazi razvoja, a na njemu, sem nas dvojice, trenutno radi i Maja Pelević. Epizode ćemo režirati Goran i ja. Prva sezona serije će imati osam epizoda, početak snimanja nije zakazan i zavisiće od procesa pisanja scenarija i finansiranja projekta.”

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
2 minutes ago, fusion_ said:

"Hotel Balkan" recimo. RTS emitovao još u oktobru, a Superstar još nije.
A to je serija koju je Telekom finansirao.

bilo

Link to comment
5 minutes ago, fusion_ said:

Nego meni je ovo stvarno zanimljivo. 

I meni je jako zanimljivo :D Ali ja se hapšenja Miloševića uopšte ne sećam, pa vrv zato.

Link to comment
9 minutes ago, fusion_ said:

Kad? Nisam upratio.
Ali eto poenta da je prvo emitovao RTS što je stvarno interesantna situacija jer eto seriju finansira mts.

pre rsta

Link to comment
58 minutes ago, April said:

 


Dijalozi su golo sranje, jeftini i zbrzani kao i većina serija na koj RTS baca pare.


 

 

pa da su stavili u seriju onaj pravi razgovor Mire, Slobe i Marka ljudi bi mislisli da je težak krindž, a ono realno.

 

Mislim da je dijalog skroz ok i realan. 

  • +1 1
Link to comment

Ko sto rekoh, bolje da su juce zavrsili emitovanje (prekidom ili maratonom). Danas rat ovih koji misle da se Sloba rehabilituje i onih koji misle da se Sloba treci put ubija...

 

Domaca produkcija kida, a propaganda, uvod u neznamsta, pranje para, drzavni projekat treba da se osvezi necim novim.

Link to comment
pre rsta
Pomešao si serije očigledno, ja sam govorio o onoj Romčevićevoj banjalučkoj sapunici.
Sad pregledah tvprofil i definitivno nije još emitovana na Superstaru iako je njihova produkcija.

Link to comment

Prikaz lika Bebe je dobar, dela, šta znam, ne verujem da je imao baš ovakvu ulogu u ovim događajima, pogotovu da

Spoiler

(šaljemo Čedu jer marketinški izgleda dobro).

 

Ali ovo je umetnost, slobodna interpretacija, ovo ono, ceo minut disklejmera na početku epizode, videli ste...

 

Marić kao Čeda odličan, a na Uliksovog Đinđića se, hm, navikavam. Kostić je dobar kao Legija. I pominje se svako malo da su svašta radili, ali - nema dokaza, a za ono što ima, Rade je spalio papire. I dalje tvrdim da je serija odlična, i da ne nameće bilo čiju "agendu".

 

 

  • +1 5
Link to comment
8 minutes ago, Zabalujev said:

Prikaz lika Bebe je dobar, dela, šta znam, ne verujem da je imao baš ovakvu ulogu u ovim događajima, pogotovu da

  Reveal hidden contents

 

Marić kao Čeda odličan, a na Uliksovog Đinđića se, hm, navikavam. Kostić je dobar kao Legija. I pominje se svako malo da su svašta radili, ali - nema dokaza, a za ono što ima, Rade je spalio papire. I dalje tvrdim da je serija odlična, i da ne nameće bilo čiju "agendu".

 

Mda. Jes đoku Beba bio u pozadini i govorio "Da da, to će marketinški super delovati". Banalizovanje situacije da se podvuče šta je Beba tamo.

 

Ajde da se složim da ne nameće bilo čiju "agendu". Ja sve oko bračnog para gledam sa lepim guštom, uopšte ne vidim afirmaciju njih ili stvaranje nekog mučeništva; naprotiv, uživam u situaciji kada je po prvi put došla i njima maca na vratanca, koliko znam oni su peti i šesti oktobar propratili sa neke bezbedne udaljenosti, niko im nije ni prišao (eh na žalost), a sada vidimo kako se korak po korak, urušava sve, i da su naoružani ljudi u njihovom dvorištu. Verovatno preterano učitavam ali super mi je momenat bio kad Isaković kaže "Gspdineprdsnče, napolju je oko 4000 ljudi", a Sloba se okrene i kaže ponosno "Eeeej, četiri hiljade ljudi!", koliko je to očajno za diktatora koji je okupljao po pola miliona. Sad da budem iskren, nemam pojma je li to bilo nešto namerno ili samo nešto što sam ja učitao. No bilo kako bilo, gledao sam strah Mire Milošević i opštu konfuziju para kad je njima po prvi put nestala struja i kad im se zapucalo u dvorištu. I voleo sam svaki sekund. To što je Sloba kurčevit u nekim momentima, pa ja verujem i da jeste bio takav. Za mene nije nikakva glorifikacija pokazati da nije bio potuljena pizda kao sadašnji predsednik koji bi se na njegovom mestu verovatno već obesio o kvaku cmizdreći, bio je iracionalno drčan i prkosan što nije pohvala, već ono što je koštalo celu državu debelo.

 

Međutim ono što mislim da nikako nije trebalo da se stavlja je

-urednik one nesretne stanice koji se dernja "ovi dosovski izdajnici došli da uhapse najvećeg sina našeg naroda a ja moram da ih slušam". WTF? Možda je samo pokušaj da se urednik prikaže kao bad guy, ali on više kao da daje neki sud gledaocima o situaciji

-Legija i krindž nad krindževima "Seti se šta je Arkan rekao, nikad više Srbin na Srbina da puca". Govno od rečenice, potpuno nepotrebno pritom.

 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...