Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne lože se na auta, već na cenu koštanja istih

Eto, obrazložio si ono što sam pisao u jednoj rečenici... :)

Link to comment

Bratanica od nepunih 13 godina pre nekoliko meseci kaže majci: "Jao mama, kakva ti je to košulja? Da je bar Tommy...", misleći na Tommy Hilfiger, naravno.

 

Mi se ložili na metal majice, dresove Parme i Bajerna, debojčice na hulahopke, kakvi Tomiji i G klase...

Link to comment
6 minutes ago, Svemir Zeka said:

Jebote Zli, ko su ti te koje se toliko lože na auta, ne znam nijednu. Pre bi obrlatio muške

 

joj zekobre, gde ti zivis...

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Just now, napadaj said:

Bratanica od nepunih 13 godina pre nekoliko meseci kaže majci: "Jao mama, kakva ti je to košulja? Da je bar Tommy...", misleći na Tommy Hilfiger, naravno.

 

Mi se ložili na metal majice, dresove Parme i Bajerna, debojčice na hulahopke, kakvi Tomiji i G klase...

Mi se ložili da imamo 2 marke kad izađemo, jedna za litru nekog bljutavog vina, druga za neku usranu pljesku... :fantom:

 

Obučeš šta imaš...

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Trebam li reći da taj auto košta 100k€+, i da većina devojčica mašta o frajerima sa takvim kolima, u budućnosti ?

maštam i ja o g wagonu

 

treba li da se zapitam?!

  • Haha 2
Link to comment

Ne znam, majke mi. U nekom bablu. Ove moje vole samo Vranjkovića :unsure:

 

A devojčice koje znam, uključujuć dete moje, vole knjižice, priveske, da izađu na hamburger....dečaci ih zanimaju manje od nas u tim godinama. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

maštam i ja o g wagonu

 

treba li da se zapitam?!

To je normalno kad si oko 50 jer maštaš iz drugih pobuda...

 

I ja bih kupio neku Mazdu RX8 ili neki BMW Z, da mi žena dopusti... :(

 

 

  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

Ne znam, majke mi. U nekom bablu. Ove moje vole samo Vranjkovića :unsure:

 

A devojčice koje znam, uključujuć dete moje, vole knjižice, priveske, da izađu na hamburger....dečaci ih zanimaju manje od nas u tim godinama. 

Vreme ti je da se zapitaš kako si vaspitala dete... :fantom:

  • Haha 2
Link to comment

Naravoucenije..da joj je poslao poruku sa svog vibera, na kom je uslikan pored necije mecke..ne bi ga ona prijavila.

 

Lepo misljenje imamo o sestrama Srpkinjama :)

Link to comment

jebiga, to je bukvalno praktično nerješiv problem, sa bilo kojom "kućna dostava" uslugom, čim ulaziš u tu rabotu, dolaziš u situaciju da nekom otkrivaš adresu. A kome je otkrivaš, to ni da BIA, i to pod uslovom da radi svoj posao kako treba, ne može da odradi sve provjere kakav je ko, a kamoli Wolt kad zapošljava. Jedina solucija je da ideš sam sebi da kupuješ sve, ovako, kako god okreneš imaš nekog tamo Beksovca, Woltovca ili koga već koji po prirodi posla zna tvoju adresu.

Meni se desilo nešto gore, neki lik je zloupotrijebio svoj posao, još ozbiljniji od Wolta (državna institucija), da dođe do moje adrese, iz plemenitih pobuda, ali sam ja toliko popizdio zbog toga da mi se više nikad nije direktno obratio. Da sam htio da ga baš ugazim, vjerovatno bih da sam tjerao do kraja mogao i da dođem do nekakvog prekršajnog/krivičnog postupka.

  • +1 5
Link to comment

Dogovara se sastanak na slepo, posle vise nedelja kucanja na nekoj aplikaciji.

Ona - sa kojim kolima dolazis po mene?

On - Mercedes, crveni i veliki. 350 konja i specijalni ZF menjac.

 

gsp.jpg?fit=1280,720

  • Haha 4
Link to comment
Naravoucenije..da joj je poslao poruku sa svog vibera, na kom je uslikan pored necije mecke..ne bi ga ona prijavila.
 
Lepo misljenje imamo o sestrama Srpkinjama [emoji4]
chitam vec nekoliko dana. ne zn bash shta da mislim. u obavezi su da su dostupne i na raspolaganju, jer inache padaju pod najblizi stereotip, pa makar i tudj.

chudi me kako i zashto mushkarci ne muvaju npr ruzne ribe debele gabore do besvestii neprekidno, jer to bi ipak bila jedna demokratska obaveza. treba se zapitati.



sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Pa društvo većinu žena i posmatra kao kurve, ako je lepa kurva je, ako je ružna, kurva je... AKO radi neki dobar posao, kurva je, ako radi neki loš posao kurva je, ako radi neki prosečan posao, ta je tek kurva...

 

Eventulano su žene koje se bave tehničkim stvarima tog pošteđene, ali one ni nisu žene, jer koja žena ja mastjstor™? Pa, muškarača, dakle nij ni prava žena...

 

Užasno je kuda je društvo otišlo...

  • +1 2
  • Hvala 3
Link to comment

zena je imala puno pravo da ga prijavi ili ne prijavi, ja bih mu recimo s nula straha od njega kao manijaka (jer nemam indicija da to jeste) napisala da odjebe, a mozda bih ga i odmah prijavila poslodavcu ne cekajuci drugu poruku, zavisno od toga na koju nogu ustanem. poslodavac je  imao obavezu da ga sankcionise.

sve ostalo je tviter preseravanje.

 

odnos srpskog drustva prema zenama arhetipski, ocekivano.

 

 

Edited by morgana
  • +1 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...