Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

5 minutes ago, gospa buba said:

mene bash zabole koja je. kucna dostava je za dobar dan i dovidjenja pristojno i zdravo, najbolje i dushevna stanja uposlenika da pratimo. ko ce o shalterushama da se stara i da li je gadurama fino, ne vidim da se iskida neko hihi.gif


sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


 

 

Okej. Tvoj manjak empatije svakako ima prednosti, volela bih da i meni preneses :)

 

 

 

 

btw, ja sam od onih koji svojim dostavljacima tutkaju vodu, keksice i protein bars u ruke i zahvalim se za njihov trud. Znam neke i po imenima, ulazili u kucu da iskoriste wc. Al to sam ja. 

 

u prethodnoj zgradi sam imala stocic ispred vrata sa raznim napicima i grickalicama i notom da je za dostavljace i thank you for your service. 

 

Edited by mustang
Link to comment

Neki obracaju paznju na dusevna stanja uposlenika a neki ne.

Poenta je i dalje da je decko rizikovao i rizik mu se nije isplatio = sam pao, sam se ubio. Nema sanse da od firme nisu dobili sto uputstva sto neki pravilnik da potpisu oko privatnosti informacija.

 

Da ne ulazim sad u celu diskusiju ojo tih ‘finih’ sto se pretvore u cudoviste cim cuju ne. Posle desetak takvih sa svima pocinjem komunikaciju rezervisano pa lako se prebacim u opusteniji mod ako vidim da je neko ok. 

Link to comment
43 minutes ago, aram said:

uf. svašta bih sad reko, al' što posle mene da banuju, vidim da se narod zabavlja.
Vapade, Vapade...

 

Best I can do is Instigation to commit... mogu sa uslovnom da se izvucem?

 

A lepo neko rece pre neki dan....ili jutros, ne secam se... mozda i bolje da se ne doticemo teme..

  • Wub 1
Link to comment

Meni malo krene suza od ovog "ja sad posao više nemam niti mesečne prihode", ok, razumem, al kad tako napiše, zvuči kao poslednji nesposobnjaković koji je na jedvite jade nekog zajebao da dobije posao i neće ga dobiti više nikad.

 

 

Link to comment
15 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jel on ili ona NVO leve orijentacije?
Daj pojasnite mi....
 


ne razumeš ti te klasne odnose, idi peri masne plekove… a ne, čekaj ti beše onaj s kloakom? ti nemoj da pereš! 
 

:wub:

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
30 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jel on ili ona NVO leve orijentacije?
Daj pojasnite mi....







... Shiit has hit the fan
 

 

Mislim da je mustang htela da kaže da je ona adminka ili bar članica ove grupe

 

FB_IMG_1660244242111.jpg.1251013112b8560917d45086ac801e43.jpg

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...