Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Just now, mustang said:

@Vapad zasto ja? 

 

Sećam se da si pisala o alfa i beta muškarcima, ili nešto oko toga, i naravno, kao i uvek, bilo je oštro. Pa mi je nekako to palo na pamet kada sam video poruke ovog lika...ništa specifično, just a feeling

Link to comment
2 minutes ago, Vapad said:

 

Sećam se da si pisala o alfa i beta muškarcima, ili nešto oko toga, i naravno, kao i uvek, bilo je oštro. Pa mi je nekako to palo na pamet kada sam video poruke ovog lika...ništa specifično, just a feeling

 

Idem da pronadjem tu vest sta je to on napisao. citam šta pišete, mozda ovo cudno zvuci,  ali svi ste u pravu pocev da nije smeo da zloupotrebljava broj telefona.

Moglo je ovo i na neki drugi nacin da se ne sankcionise, tipa oduzimanjem plate nedelju dana i javno izvinjenje a ne da gubi posao. A možda je vec pravio sranja pa im ovo doslo ko 1 na 11.  

Vise nista ne verujem sto cujem pa i vidim rodjenim ocima. Losi smo, svi smo prodane duse i zivimo u svetu tastine i potpuno smo nebitni.

  • +1 4
Link to comment
44 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Ne s mušterijama. Valjda postoji život i van posla 

 

 

У овом случају :шерлокхолмс: мене копка да ли су они имали икакав спонтан разговор на вратима, мимо пословно формалног. Мени се једном догодило у пословном контакту да буде обострана експлозија физичке и менталне привлачности. Месецима сам говорио себи, немој, није океј, можда ти се све ово причињава, није професионално, ма није океј, није океј, није океј :аутохипноза: , и заиста нисам... међутим спонтана привлачност се наставила и приликом следећег контакта па више није било простора за дилему. 

Link to comment
2 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Мени се једном догодило у пословном контакту да буде обострана експлозија физичке и менталне привлачности. Месецима сам говорио себи, немој, није океј, можда ти се све ово причињава, није професионално, ма није океј, није океј

Nadam se da nisi veterinar :)

 

Spoiler
Bio Mujo u depresiji celog dana. Koliko god se trudio, nikako da se oraspoloži. Krivica i osećaj srama su preveliki. Stalno u sebi čuje glasić:
• Mujo, ne brini se, pa nisi ti ni prvi ni poslednji doktor koji je spavao sa pacijentkinjom. Uostalom, čak nemaš ni curu ...
A onda se javi drugi glas koji kaže:
• Mujo, ti si veterinar ...

 

  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

ja sam sklona mishljenju da josh nije bila drama koja bi me navela da zovem volta za bilo shta. pa ni ova drama svakako nije inspirativna u smislu reklame :unsure:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

ma ok, nijedna reklama ne moze da gadja celu populaciju.

 

kad sam se vec ukljucio, prica je poprilicno jednostavna, tip je uradio nesto zbog cega mu sleduje otkaz i.... dobio otkaz. pricati o zeni koja ga je prijavila je suludo, njena krivica ne postoji, motivi su nebitni.

 

 

  • +1 7
Link to comment

Dobih screenshot 

 

"Ej," - tremaros introvertni koji pokusava da ispadne dominantan (neiskustvo u flertovanju, komunikaciji, intimiziranju),pokusaj kontrolisanja situacije i emocija.

 

Zasto? 

Osim sto je devojka/zena za njega bila lepa, privlacna, sigurno je imala dominantniji stav od njega u njihovoj interakciji, sto i nije neobicno obzirom da mnogi ljudi gledaju na dostavljace sa visine. 

 

 

  "😂" - sramota ga je sto je dostavljac hrane, sam se sebi podsmeva. 

 

U sledecoj poruci joj govori da je izgubio posao - visoko obrazavan, skolovan, verovatno književnost diplomirao, isteruje svoju pravdu, njegova zadnja da bude sa jedinom namerom da ona oseti grizu savesti. 

 

 

Pod uslovom da je wolt  imao treninge da se info klijenata ne sme nikako koristiti/zloupotrebiti, onda je ova devojka bas ostavila jak utisak na njega. 

 

u svakom slucaju, ja devojku ne mogu drugacije shvatim (ako izuzmem da je bila mozda u proslosti napastvovana ili tako nesto), nego kao progresivnu levicarku sto mrzi sve zivo. Školovanu u inostranstvu ili provela vreme tamo, muva/radi sa nevladinim organizacijama. Smatra sebe bitnom i uziva da drugi ispastaju. 

 

kad podvucem crtu 

 

majmun se zakucao u sociopatu 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by mustang
  • Haha 3
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

ja baš mislim da je neka pravoslavna radikalka talibanka koja koristi sva dostupna pravna sredstva kao najbolja učenica Vojislava Šešelja i Nikole Selakovića. 

  • Haha 2
Link to comment

mene bash zabole koja je. kucna dostava je za dobar dan i dovidjenja, pristojno, sluzbeno i cao zdravo, najbolje i dushevna stanja uposlenika da pratimo. ko ce o shalterushama da se stara i da li je gadurama fino, ne vidim da se iskida neko hihi.gif

shteta shto se josh nismo izdiskutovali da nije bila u dekolteu i neglizeu ili najbolje gola, jer kako choveku ovako neshto da se desi stvarno neverovatno dry.png


sent from bash mnogo dobar novi bubamoto









  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

to.si sve ischitala odatle? :blink:

i bash nvo levicharka sociopata emoji38.pngol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Pa sa tog tvita tj. Njegovih poruka 

 

 

Bas bas :D

 

normalna zdravo-razumna osoba, samouverena, nikad ovu banalnost ne bi prijavila. 

 

Kad ti kazem. Sajko, sajko (osim jel ako nije dozivela ozbiljnu traumu pa ne izlazi iz kuce, onda se duboko izvinjavam...razumem onda njenu reakciju iako nije realna)

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...