Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Zezam se malo bubo, za onog prvog od pre nekoliko meseci sam ja postavila na topik. Sa sve tim išjuima koje spominješ. Nema gore stvari nego da stalker zna gde živiš. Imala sam i lično iskustvo da idem po fb i gledam koje sam slike stavljala, da li se nazire gde živim, jer stalker. 

 

Link to comment
6 hours ago, *edited by mod said:

Što se tiče ovog dostavljača, on bi svakako dobio otkaz jer se firme ne igraju sa zloupotrebom ličnih podataka i tu kao i što treba ima 0 tolerancije. 

Wolt bi mogao da ima 0 toleranciju prema dizajnu aplikacije gde se vidi broj direktno iz nje, umesto da sve ide preko korisničke podrške kao kod nekih drugih. Ali to uvećava troškove, a za menadžment je to no no.

Link to comment
8 hours ago, eumeswil said:

Da su uloge obrnute ili da sam gej, ja na ovu situaciju ne bih gledao kao uznemiravanje, a naročito ne tako da nekoga svesno egzistencijalno ugrozim jer je pokušao da me trapavo i neuspelo muva.


a pošto nisi gej onda bi ti smetalo? a otkud bi on to znao ako ne proba? i otkud ti znaš da ova devojka nije gej? a jel bi ti smetalo da ti iz restorana koji si pozvao da rezervišeš sto stigne poruka "jesu bile dobre školjke sinoć? znaš da su one afrodizijak?" tebi, ne tvojoj ženi, sestri, majci, detetu, da ne prenosim na taj nivo. ili imaš firmu, plaćaš agenciju za video nadzor. tvoja saradnica izađe na terasu na kafu i cigaretu i stigne joj poruka "prijatna kafica" od security nadzornika? jadaaaan, nemoj slučajno da bi ga ugrozio, on je samo trapavo muva...

 

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

chekaj, promaklo mi, josh uvek se misli da svi gejevi skachu na bilo kakav Y hromozom bez kriterijuma  i izuzetka? pa to je bash filmski :unsure:

 

mada, a i zene sa dostavljachima roba i usluga su flimski.

  • +1 1
Link to comment

Pa i u taksijima na aplikacije bilo sranja. Na kraju ne znam kako se ispeglalo (mislim da jesu), moja koleginica je imala "omanji" problem, ne tzv.muvanje, uopšte bilo kakva vrsta komunikacije, a ima tvoje podatke, gde si, gde živiš, a pokazuje ili je pokazivao nasilničko ponašanje. 

 

Samo je to razlog zašto i ne koristim iste

Link to comment
Just now, aram said:

žene i dostavljači, od poštara do pizza delivery, su so last year, ima novo

spomenik.JPG.0d88e751785422d59359b05c717db555.JPG

Dobro, ima toga i po književnosti... Kod Remarka, recimo... :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

 

mada, a i zene sa dostavljachima roba i usluga su flimski.

 

Cenim da je u tom filmskom i "filmskom" problem..

Jebeno ce biti generacijama koje nailaze, valjace adekvatno spremiti decu za te izazove

Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

Jebote Zli, ko su ti te koje se toliko lože na auta, ne znam nijednu. Pre bi obrlatio muške

Grešiš, počinje top od malih nogu...

 

Kod moje ćere u razredu (osnovna škola), devojčice bolje znaju marke automobila, nego dečaci... Najjače je bilo kad sam morao ćerki da objašnjavam da je Mercedes G klasa ružan terenski auto i da je neudoban i da je glupo paliti se na takve stvari, pa ona obkjašnjavala to u školi to, sve je drugarice ispoklapale, jer se nije dobro spremila za raspravu...

 

Trebam li reći da taj auto košta 100k€+, i da većina devojčica mašta o frajerima sa takvim kolima, u budućnosti ?

 

 

 

  • +1 2
  • Tužno 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...