Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

32 minutes ago, morgana said:

mislim da je dosta naivno zagristi za pricu (valjda slucajno medijsku) matorog kriminalca da je eto iz puste ljubavi sam finansirao sina koji nigdje nista nikad nije zaradio, a ni trosio, jer je to snaja

 

Aha, mislim da kapiram, tvoja poenta je da je i sin imao nezavisne prihode? Ali je mozda sve vodjeno na oca?

Link to comment
23 minutes ago, morgana said:

nemam ja nikakvu poentu osim da se krimi lik upire da kroz medije ocrni snaju ocekujuci ostavinsku raspravu, cemu potreba?

 

Potreba moze da bude sve i svasta, mozda da joj preotme nesto sto bi trebalo da je njeno, a mozda nesto drugo.

*Mislim mozda je sve od njegovog krimi biznisa, ali sto ne poslati poruku svima kojima treba i obezbediti teren - ipak su pare u igri. To je sasvim dovoljan povod. Meni nije ocigledno da je sin nesto stvorio sto bi se dalo naslediti, sto ne znaci da toga nije bilo nego da iz ovoga sto blate udovicu po stampi ne sledi da je sigurno bilo. Koliko kapiram bogatstvo je tatin 'biznis'.

 

Edited by Mel
Link to comment

pa mislim ako sin nije nishta privredio (nekako stekao) na svoje ime, nema se shta ni deliti, pa nema potrebe da bude drama ni sa koje strane oko ostavinske, zar ne? :unsure:

a ipak je neka drama.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 5
Link to comment
18 minutes ago, gospa buba said:

pa mislim ako sin nije nishta privredio (nekako stekao) na svoje ime, nema se shta ni deliti, pa nema potrebe da bude drama ni sa koje strane oko ostavinske, zar ne? :unsure:
a ipak je neka drama.
sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Moze biti ovo sto Moca kaze.

 

Link to comment
19 minutes ago, gospa buba said:

pa mislim ako sin nije nishta privredio (nekako stekao) na svoje ime, nema se shta ni deliti, pa nema potrebe da bude drama ni sa koje strane oko ostavinske, zar ne? :unsure:

a ipak je neka drama.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Pa biće da je poklonio sinu svašta tokom života, i da je jako puno stvari bilo na sinu, iz ko znakakvi pravnih razloga... I sad gospđa neće da se toga odrekne...

 

Ja cenim da je takav neki događaj...

  • +1 6
Link to comment
Just now, radisa said:

Pa biće da je poklonio sinu svašta tokom života, i da je jako puno stvari bilo na sinu, iz ko znakakvi pravnih razloga... I sad gospđa neće da se toga odrekne...

 

Ja cenim da je takav neki događaj...

 

Da pogledah neki link na Blicu da vidim sta pricaju mimo ovih gluposti kakva je Nikolina - svasta je taj izgleda isprebacivao na sina.

Sto ce reci da gospodja udovica ima pravo da svasta nesto nasledi.

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Pa biće da je poklonio sinu svašta tokom života, i da je jako puno stvari bilo na sinu, iz ko znakakvi pravnih razloga... I sad gospđa neće da se toga odrekne...

 

Ja cenim da je takav neki događaj...

Jedino to ima smisla. Da je sve na matorog ne bi se niko od njih dvoje oglašavao.

  • +1 1
Link to comment

 

9 minutes ago, *edited by mod said:

Jedino to ima smisla. Da je sve na matorog ne bi se niko od njih dvoje oglašavao.

 

naravno. s tim da se on oglasio, a ona odgovarala koji put dok je advokati nisu posavjetovali (ili dok ih nije angazovala), ne obratno niti simetricno.

 

 

Link to comment
16 minutes ago, *edited by mod said:

Jedino to ima smisla. Da je sve na matorog ne bi se niko od njih dvoje oglašavao.


sta on ovom tabloidnom kampanjom postize onda? Pravno gledano. Moze li da vrati to sto je poklonio ili da obori ugovore o poklonu naknadno?

Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:


sta on ovom tabloidnom kampanjom postize onda? Pravno gledano. Moze li da vrati to sto je poklonio ili da obori ugovore o poklonu naknadno?

Možda je poklonjeno i nešto što nije zvanično u papirima ili je dobar deo toga u Hrvatskoj pa vrši pritisak da bi dobio deo nazad da prekine sa blaćenjem.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...