Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Oho, cureci medaljoni i cezar salata, odlican izbor ribo :naughty:

3 days later:

Mislio sam na horoskopski znak, bas si do jaja, nadam se da si zadovoljna sto sam dobio otkaz zbog tebe 

 

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
Nek se zaposli [mention=11736]Milošica[/mention] kad završi faks, za njega bar možemo da garantujemo.
ne zavrshava miloshica faks da bi razvozio rezance na biciklu. molicu lepo! :D

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

On je ispao glup, mogao je da pokuša uživo i ima mnogo veće šanse za uspeh, kao što jedan lik napisa u Reddit komentarima, njegov drugar je isto radio za Wolt, pitao uživo devojku za broj i dan danas su zajedno. Ona je ispala neko sa nula klasne svesti. Da su uloge obrnute ili da sam gej, ja na ovu situaciju ne bih gledao kao uznemiravanje, a naročito ne tako da nekoga svesno egzistencijalno ugrozim jer je pokušao da me trapavo i neuspelo muva.

 

Da ih startuje Jason Momoa ili Jessica Alba na ovaj način svi legalisti i moralisti bi u roku od odmah pojeli svoja pisanija o zloupotrebi položaja. Ali ne morate da brinete o tome jer oni nikada neće raditi kao dostavljači.

Edited by eumeswil
  • -1 8
Link to comment

Ne mora Momoa ili neko slican, dovoljno je da ima Mercedes/BMW/Audi umesto sto je dostavljac, druga bi se pesma pevala. Jeste bezveze takvo startovanje ali mogla je i da iskulira poruku, blokira broj, tako nesto. Ovako ispala nafurana kretenka.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment

Ne sviđa mi se Momoa, ima neki pogled harmonikaša s noktom na malom prstu, a audi mi je ljaksečki.

 

Ali recimo da mi rezance dostavi 

 

FB_IMG_1660196943548.jpg.feacdf5b9459e0c8d0e8030bb3674963.jpg

 

Pisala bih u knjigu utisaka

Link to comment
31 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ne sviđa mi se Momoa, ima neki pogled harmonikaša s noktom na malom prstu, a audi mi je ljaksečki.

 

Ali recimo da mi rezance dostavi 

 

FB_IMG_1660196943548.jpg.feacdf5b9459e0c8d0e8030bb3674963.jpg

 

Pisala bih u knjigu utisaka


Bon Jovi propo :sad:
 

7 minutes ago, James Marshall said:

znači ipak je problem bio u tome što je ovaj dostavljač bio neki Gábor 


you-can-buy-gabor-kiralys-sweatpants-onl

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
znači ipak je problem bio u tome što je ovaj dostavljač bio neki Gábor 
ma da, izgleda da se zgodnim dostavljachima koji donose rezance na mercedesu posrecuje kao nishta, ne stizu ljudi da rade posao od tog probirljivog klasno nesvesnog zenskinja


jeste vi nornalni isuse.gif

(ne ti [emoji38]ol:)


sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


  • +1 6
Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

ma da, izgleda da se zgodnim dostavljachima koji donose rezance na mercedesu posrecuje kao nishta, ne stizu ljudi da rade posao od tog probirljivog klasno nesvesnog zenskinja


jeste vi nornalni isuse.gif

(ne ti emoji38.pngol:)


sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

 

pazi, nije ni nama na oko prijatnima lako, vjeruj mi, ja uopšte ne mogu da učestvujem u ovoj priči, nemam ta iskustva kao ovaj kolega dostavljač :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

pazi, nije ni nama na oko prijatnima lako, vjeruj mi, ja uopšte ne mogu da učestvujem u ovoj priči, nemam ta iskustva kao ovaj kolega dostavljač :fantom:

 

Konkurs uvek otvoren:Jova:

Link to comment

ne mogu ni ja, osim shto sam suvishe stara da podjem sa vama, ja ne znam kako izgleda jedan krshteni donosilac robe i usluga, osim poshtara kog poznajem i prezgodnog seksi poreznika kog se ne secam kako izgleda, koji mi jednom dao odlichan savet da mi skrati hodanje, ali ni jedan mi nije slao poruke niti me zvao ne znam zashto mozda shto se to ipak ne radi. kako ti se svideo infostan, kako ti se svidelo poresko reshenje. ali to je zato shto nisam riba, pa eto, inache sve pet...

ali evo, tachno bih se onesvestila da mi dete naruchi hranu na svoj kontakt i da je neki debil topi porukama. eto tako bih shiznula. sushtina te poruke je prvo znam ti broj znam ti adresu, pa sve drugo, klasna i ostala pitanja. moze i da je sacheka ispred. ali i ne mora. ne mora ni poruke da shalje. bash nisam pametna.

uostalom, sad ce indusi i sirijci da preuzimu sektor usluga, u zagrebu recimo vec jesu. pa cemo da pevamo josh pesama, videcemo na koje mesto ce da dopadne klasna svest dry.png

setite me se kad prljavi migranti*** krenu da pipaju nashe zene suput dok razvoze rezance biciklom s_w.gif setice me se i nashe zene, oh wait. samo klasna pitanja ce se pitati rolf.gif

*** misite na ironiju, mislte na ironiju.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


















  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...