Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

1 minute ago, I*m with the pilots said:

Zar nije bilo već pre tipa pola godine? Ili imam preveliki deja-vu?

 

ovo je novo, pod pretposavkom da je realno, dostavljac je navodno dan poslije isporuke poslao sms djevojci sa pitanjem kakva je bila hrana, ona ga je prijavila voltu i dobio je otkaz. pisao joj je ponovo da je pita kakav je to ona covjek. 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

 

ovo je novo, pod pretposavkom da je realno, dostavljac je navodno dan poslije isporuke poslao sms djevojci sa pitanjem kakva je bila hrana, ona ga je prijavila voltu i dobio je otkaz. pisao joj je ponovo da je pita kakav je to ona covjek. 

 

 

bolji od njega,jer je u skrinshotu zamrčila njegov broj telefona :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, morgana said:

 

ovo je novo, pod pretposavkom da je realno, dostavljac je navodno dan poslije isporuke poslao sms djevojci sa pitanjem kakva je bila hrana, ona ga je prijavila voltu i dobio je otkaz. pisao joj je ponovo da je pita kakav je to ona covjek. 

 

 

oglasio se i wolt, tako da je realno

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Fakundo Sava said:

bolji od njega,jer je u skrinshotu zamrčila njegov broj telefona :lolol:

pih, zapravo ga je ukanalila, možeš misliti koliko bi mu se riba javilo :fantom:

Link to comment
18 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Zloupotreba podataka se mora kaznjavati, pa moze da bude fin kolko hoce. Kapiram da su ovakva muvanja relativno cesta, pa je dobro da je mali dobio otkaz, mozda ce i drugi malo razmisliti da li im se isplati da rizikuju posao zarad potencijalnog snosaja..

 

To je i meni bila tema kad sam opričavala onog od pre nekoliko meseci...taj dobije otkaz, ima njenu adresu...i šta onda? 

Link to comment
30 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

pun ih je svet, samoživih i egocentričnih koji padaju na elementarnim testovima kada je u pitanju bilo kakva socijalna interakcija


To je otprilike ono kad kazem da su ovi mladji od mene uglavnom teske psihopate :D 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...