Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

On 30.8.2023. at 19:10, I*m with the pilots said:

 

Nisam to znala. Nije li izdao skoro novu knjigu? Prijatelj je izdvajao neke citate iz nje prošle godine. Njegove se knjige i dalje mogu kupiti po knjizarama.

Ma naravno da može da izlaže i izlaže

Link to comment
  • 2 weeks later...

Samo sam pročitala da je The Times prvi objavio članak o tome i da se odnosi na period od 2009-2016 i najmlađa žrtva je imala 16 godina. Da li se to poklapa sa njegovim "herionskim godinama" i vremenom kad je bio u braku K.Perry?

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
12 minutes ago, Eleniko said:

koji ste vi meni carice i carevi, ja sam morao da guglam ko je russell brand

 

mada vrv samo brat @indy i ja ovde ne znamo ko je on /vršnjaci/

ne znajem ni ja

Link to comment

Ok, vama je nepoznat.

On ima veliku platformu na društvenim mrežama, a sve je to uvijeno sa spiritualnošću/otvorenim umom/propitivanjem autoriteta - ovo interpretiram njegove reči. Meni je to new age za 21 vek......

Inače, lista onih koje je intervjuisao i koje je promovisao na svim platformama je dugačka.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, makondo said:

Ok, vama je nepoznat.

On ima veliku platformu na društvenim mrežama, a sve je to uvijeno sa spiritualnošću/otvorenim umom/propitivanjem autoriteta - ovo interpretiram njegove reči. Meni je to new age za 21 vek......

Inače, lista onih koje je intervjuisao i koje je promovisao na svim platformama je dugačka.

 

Stvarno? Ja ga se sećam sa nekih stand up, nije mi dojmio uopšte i delovalo je da je relativno brzo ispao iz priče skroz, video ga u još par filmova, neke epizode, i to je to. Delovao je previše jittery i rambling za bilo kakvu priču o spiritualnosti. Hm go figure...

Link to comment
31 minutes ago, Vapad said:

 

Stvarno? Ja ga se sećam sa nekih stand up, nije mi dojmio uopšte i delovalo je da je relativno brzo ispao iz priče skroz, video ga u još par filmova, neke epizode, i to je to. Delovao je previše jittery i rambling za bilo kakvu priču o spiritualnosti. Hm go figure...

28 miliona pratilaca, festival spiritualnosti, TM, alternativna sranja

Stand up

Tv show host

Glumac

I poslednja reinkarnacija spiritualni guru

Pročitala sam jedan članak u Times-u i sve je tu: grooming, controlling, žene iz standup su upozoravale jedne druge na njega u njihovim what's up grupama

 

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, makondo said:

Da li se to poklapa sa njegovim "herionskim godinama" i vremenom kad je bio u braku K.Perry?

 

Pa uklapa se, to je ta era, on i K.Perry su bili u braku tipa 2 godine, da sad lupim 2011-13 i on je posle bacao neke ruzne komentare na njen racun, ako se dobro secam.

 

A meni je uvek imao neki kripi vajb, jos dok je bio samo kao stand up komicar i dok je imao onu kao kvazi radio emisiju ili nesto tako, to sam slusala jer je cesto brat Noel gostovao :wub:

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, Midgeta said:

 

Pa uklapa se, to je ta era, on i K.Perry su bili u braku tipa 2 godine, da sad lupim 2011-13 i on je posle bacao neke ruzne komentare na njen racun, ako se dobro secam.

 

A meni je uvek imao neki kripi vajb, jos dok je bio samo kao stand up komicar i dok je imao onu kao kvazi radio emisiju ili nesto tako, to sam slusala jer je cesto brat Noel gostovao :wub:

Naravno, bio je Noelu o kum na venčanju 😎

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, makondo said:

28 miliona pratilaca, festival spiritualnosti, TM, alternativna sranja

Stand up

Tv show host

Glumac

I poslednja reinkarnacija spiritualni guru

Pročitala sam jedan članak u Times-u i sve je tu: grooming, controlling, žene iz standup su upozoravale jedne druge na njega u njihovim what's up grupama

 

Ja ga znam samo kao stand up komičara i glumca. :huh: Dobro ajde, i Keti Peri. Bio mi je prilično nesmešan kao komičar, ali kao glumac je ok. Ova sad nova karijera, ja nemam pojma šta on trenutno radi, sad prvi put čujem da ima podkast (naravno da ima podkast), čitam kako ga simultano opisuju kao Džordana Pitersona (?) za woke ekipu i kritikuju da je “otišao previše u desno”… :wacko: Iskreno, nisam uhvatila kripi vajb kod njega.

Edited by Patty Lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...