Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

15 minutes ago, ultra plasticni said:

Ovo pise advokat je verovatno 100% tacno. 

Medjutim, on iznosi detalje o sporu i svom klijentu, zanemarujuci duznost cuvanja advokatske tajne u sporovima u kojima je iskljucena javnost, bas iz tih razloga sto se radi o porodicnim stvarima, gde su zloupotrebe veoma moguce, a posledice mogu da budu i tragicne, sto upucuje na zakljucak da se radi o jeftinoj samopromociji, koja je u advokaturi zabranjena i trebala bi da bude sankcionisana.

Meni se ovakve kolege gade, da, ti se boris protiv vetrenjaca, to je tvoj poziv, radi najbolje sto mozes, ali nemoj da o tome pises jadikovke na tviteru jbt

 

Pokushava da privuche paznju javnosti na sluchaj.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

Taj čovek je nešto video ili čuo, prisustvovao nekim gej orgijama, ima neku krvavu košulju/pištolj sa otiscima prstiju zakopan na tajnom mestu, neki hd video odlaganja tela na fleš drajvu, snimke gde neko priznaje nešto strašno, tipa, da je organizator human trafiking ringa/zlostavlja decu… ovo je neverovatno koliko su zalegli za njega i ne popuštaju :isuse:

Ti se zajebavaj ali ovo stvarno mirise na tako nesto. Ovo sto radi Spanski fudbalski savez sigurno niko ne odobrava a cela zemlja ce se urotiti protiv njih ako se stvarno krene u fajt sa UEFA i Spanskom drzavom. I opet to teraju. U rangu onog u mafiji "ubijte mene ali mi ostavite porodicu".

Link to comment

Vrana vrani oči ne vadi. 

 

Kao što i engleske sudije brane svoje kolege koje prave maloumne greške iz nedelje u nedelju. Čuvaju se svoji™ i to je to. 

 

Ništa, neka puste gospođu da sklapa, učiniće uslugu čovečanstvu :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Mislim da ovde igraju na tu kartu da UEFA ne dozvoljava da se država™ meša u rad Saveza i tako vrše pritisak na državu, a ne da ozbiljno hoće da se izbace klubovi. Ali koliko vidim sad nije im prošlo, UEFA ih je odjebala.

 

Ima u jednoj Vonegatovoj zbirci eseja rečenica "demokratija ima veliku manu, samo psihopate hoće da budu predsednici". Ovaj je izgleda gazio preko mrtvih da bi došao dovde i ne planira da ode osim s nogama napred.

  • +1 1
Link to comment

Ako im je to ideja onda su se preigrali. UEFA ne voli da drzava odredjuje selektore i igrace, protezira klubove i sl. Ovo nema veze sa tim, klasicni sexual harrasment, jos sad zacinjen pretnjama prema zrtvi. Iskreno se nadam da ce lik najebati a da zena nece doziveti osvetu ni kriva ni duzna. 

Link to comment

da je sada već pokojni vučko /bluz sat, studio b/ znao da će posthumno, 2023. postati simbol seksualnog zlostavljanja u srbiji, kapiram da bi uzrečicu, da ne kažem podštapalicu - mala kad ćeš da mi daš - koristio još više i jače nego što jeste. juče se tviter malo iskrivio od bujice woke reakcija raznih važnih osopa iako zapravo o tome ne znaju ništa sem napamet čitanja nečijeg prepriča.

Link to comment

Možda taj neko nije trebalo da prepričava (imam u vidu npr tvoj post na RIP temi.) Uz svo dužno poštovanje i prema tebi i pok Vučku... nisu woke reakcije problem (to je najpristojnije što mogu reći.)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Indy said:

Možda taj neko nije trebalo da prepričava (imam u vidu npr tvoj post na RIP temi.) Uz svo dužno poštovanje i prema tebi i pok Vučku... nisu woke reakcije problem (to je najpristojnije što mogu reći.)

 

 

Woke feminizam je velika tema. Bukvalno su Racković i Vučković simboli seksizma a Gašića smo gurnuli pod tepih.

  • +1 2
Link to comment
51 minutes ago, Eleniko said:

 

 

Woke feminizam je velika tema. Bukvalno su Racković i Vučković simboli seksizma a Gašića smo gurnuli pod tepih.

 

Pa kao Rackovic nije?

Link to comment
23 minutes ago, Eleniko said:

 

Šta je veći problem, Racković ili Gašić 

 

Ne umanjuje da je i Rackovic (bio?) problem. To sto je on zanimljiv umetnik ne vadi ga u tom aspektu, ili si od onih koji su baš u tom fazonu, da mu se može, jer je on tako opičen i kul? (Čula više puta)

Ti si uostalom spomenuo ovde njega, pa sam ja na to odgovorila.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

 

Šta je veći problem, Racković ili Gašić 

 

mislim da je seksizam kod Gašića najmanji problem u vezi s njim, nije to gurnuto pod tepih, nego ti je s njim mnogo veći problem pozicija koju ima i zašto je ima

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...