Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

11 minutes ago, InvisibleLight said:

Promakao mi ovaj cestiti domacin, tupan nedelje, u odbrani zena, izjava povodom aktuelnog slucaja

 

" Kada bi muškarci imali prema ženama odnos kakav bi trebalo da imaju, domaćinski...Žene održavaju ovaj svet i ovaj narod, žene daju naučnike i domaćine... - na pola rečenice se Jezdić slomio."

 

:frust:

 

Svrha zena da radjaju (il daju, valjda kao supruge) naucnike i domacine a ne da su to same ako zele

 

Zašto bi žena klesala Davida kada može da rodi Mikelandjela

 

ili Vulina

Link to comment
24 minutes ago, InvisibleLight said:

Promakao mi ovaj cestiti domacin, tupan nedelje, u odbrani zena, izjava povodom aktuelnog slucaja

 

" Kada bi muškarci imali prema ženama odnos kakav bi trebalo da imaju, domaćinski...Žene održavaju ovaj svet i ovaj narod, žene daju naučnike i domaćine... - na pola rečenice se Jezdić slomio."

 

:frust:

 

Svrha zena da radjaju (il daju, valjda kao supruge) naucnike i domacine a ne da su to same ako zele


 

:puke: 

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Ko? Aleksić? Mora da ima advokata, ovde je obavezna odbrana. 

Stekao sam utisak iz vesti da niko nece / ne moze da ga brani, pa sam mislio da nema advokata. Ovo je prva vest iz koje sam skontao da ima

Link to comment
Promakao mi ovaj cestiti domacin, tupan nedelje, u odbrani zena, izjava povodom aktuelnog slucaja
 
" Kada bi muškarci imali prema ženama odnos kakav bi trebalo da imaju, domaćinski...Žene održavaju ovaj svet i ovaj narod, žene daju naučnike i domaćine... - na pola rečenice se Jezdić slomio."
 
:frust:
 
Svrha zena da radjaju (il daju, valjda kao supruge) naucnike i domacine a ne da su to same ako zele
to je ekstra trapava izjava, ali opet, ne znam zashto, od njega ni ne ochekujem nikakva intelektualna chudesa niti razumevanje finesa. a ima i mushkaraca koji ne vide dalje od svog hromozomskog paketa.

sent from bubamoto

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

Znaci ima nekog advokata

Ako je ovo onaj™ Zoran Jakovljevic, onda mozemo slobodno reci da je postupak otisao dodjavola.

Bivsi tuzilac, saradnik DB-a, clan SNS, advokat Asomakum Vucica... Jednom recju, ove zene ceka pakao

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

glumac a neosetljiv? pa kaaako? 

završio produkciju akosenevaram. baš u vreme kada se otvorila potreba za raznim pendulama. 

 

zakon da se donese da jezdić, isaković i bandović mogu nastaviti karijeru isključivo kao komičari. 

 

 

Link to comment



glumac a neosetljiv? pa kaaako? 
završio produkciju akosenevaram. baš u vreme kada se otvorila potreba za raznim pendulama. 
 
zakon da se donese da jezdić, isaković i bandović mogu nastaviti karijeru isključivo kao komičari. 
 
 


Ko bre završio produkciju?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Tačno sam znao da će im glumačka škola nastaviti sa radom, pare moraju da se zarađuju, roditelji moraju da ih istovare da ne propuste neki bitni čas glume..  The show must go on! 

Link to comment
2 hours ago, BWA said:

Koliko mi je poznato ni škole sporta ne podliježu kontroli prosvjetne inspekcije jer su organizovane u formi UG. A i tu se mogu postavljati vrlo ozbiljna pitanja kad je u pitanju tretman djece.

Zapravo, te "škole" nisu podvrgnute nikakvoj kontroli.

 

Dobro je što si spomenuo škole sporta, nedavno mi je isplivalo da se drugarica, kada smo zajedno trenirali sa 14-15 godina, žalila da ju je naš trener karatea dirao za grudi. Naravno kada si klinac, to ti ne izgleda kao big deal, ali je iz ove perspektive prilično jezivo.

 

 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

Promakao mi ovaj cestiti domacin, tupan nedelje, u odbrani zena, izjava povodom aktuelnog slucaja

 

" Kada bi muškarci imali prema ženama odnos kakav bi trebalo da imaju, domaćinski...Žene održavaju ovaj svet i ovaj narod, žene daju naučnike i domaćine... - na pola rečenice se Jezdić slomio."

 

:frust:

 

Svrha zena da radjaju (il daju, valjda kao supruge) naucnike i domacine a ne da su to same ako zele

 

Mentolcina

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...