Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Ništa od ovoga ne bi bilo da i na ovom turniru umesto linijskih sudija imaju kamere. Valjda sledeće godine svi turniri moraju da pređu na taj sistem, tako da im nikakv VAR neće biti potreban.

Ostaje misterija zašto Rubljov nije zaustavio igru i tražio čelendž? Imao ih je na raspolaganju.

 

Ja prvobitno nisam ni videla kako se Rubljov unosi u lice sudiji, jer sam kako se završio poen skrenula pogled sa tv-a i 10 sekundi kasnje videla dešavanja kod glavne sudije i stolica za odmor.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Kecmanović, gle čuda, opet izgubio u prvom kolu. Znam da staln o pričam, kako on uopšte ne bi ni bio teniser da nije iz bogate porodice koja je finansirala njegov hobi, ali ove sezone je u lošosti nadmašio sebe.

Link to comment

Taj Djere je baksuz, vec duze vreme u prvim kolima nalece na mine ili su to nosioci ili evo ovaj Fognini koji je majstor za sljaku ali je pao na listi pa nije nosilac. 

Al je zato Beretini prosao, italijanskoj sreci kraja nema. Sanjaju njegov povratiak, jos sad kad se resio Melise koja je bila kriva za sve :rolleyes: 

Mislim dobar je Siner, navijaju oni za njega ali... Kad bi umesto njega bio jedan lepi Rimljanin :wub: uh... 

Edited by Serena
Link to comment

Alkaraz ne igra u Barseloni, a i Madrid je pod znakom pitanja. 

Nadal trenutno igra protiv 17 godina mladjeg Italijana Coboli i nakon 1h i 15 min rezultat 6 1 i 4 1 za matorog. 

 

Link to comment
39 minutes ago, Serena said:

Nadal trenutno igra protiv 17 godina mladjeg Italijana Coboli i nakon 1h i 15 min rezultat 6 1 i 4 1 za matorog. 

 

Podseti me na cuvenu foru iz Simpsona kada se Homer takmici sa decom u pravljenju makete:

 

"But this was a contest for children!" "Yeah, and Homer beat their brains out."

 

but-this-was-a-contest-for-children-yeah

Link to comment

obzirom da skoro 2 god. nije igrao na sljaci, kao i da uskoro puni 38, bio je sasvim solidan danas. ali videcemo jos ...

bio je dobar i u prvim kolima brizbejna pa cvrc

 

najvise dobijenih meceva na turnirima koji nisu GS:

 

Federer 75 Basel

Nadal 73 Monte-Carlo

Nadal 69 Rome

Federer 69 Halle

Djokovic 67 Rome

Nadal 67 Barcelona

Federer 66 Indian Wells

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...